MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Finaali jõudnud De La Fuente: oleme tagasi seal, kuhu kuulume

Link kopeeritud
Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Luis de la Fuente. Foto: Scanpix / Tobias Schwarz / AFP

Hispaania koondis jõudis 12-aastase pausi järel suurturniiri finaali, alistades EM-i poolfinaalis Prantsusmaa 2:1. Peatreener Luis de la Fuente märkis, et Hispaania naasis sinna, kuhu kuulub.

"Juba poolfinaali jõudmise üle olime väga õnnelikud, aga nüüd oleme veel palju õnnelikumad. Tunnen nende mängijate üle suurt uhkust, nad on erakordsed, oskavad mängida ja loevad mängu oivaliselt," kiitis De la Fuente oma hoolealuseid, vahendab Football Espana.

"Viisime Hispaania jalgpalli tagasi sinna, kuhu see kuulub. Peame väärtustama seda, mida need mängijad teevad. Tahame jätkata ajaloo tegemist, me ei taha jääda loorberitele puhkama, peame hoidma Berliinis toimuvaks finaaliks keskendumist."

De La Fuente sõnul pole tal vahet, kas finaalis tuleb vastaseks Inglismaa või Holland. "Nad on kaks suurt rivaali ja ootame neid avasüli. Tahame finaali võita."

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK