MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Gündoganile kaks jalga ees sisse lennanud šotlase grupimängud on mängitud

Link kopeeritud
Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli pilt
Heiti Heli

Ryan Porteous lendas kaks jalga ees Ilkay Gündoganile hüppeliigesesse. Foto: Scanpix / David Klein / CSM via ZUMA Press Wire

UEFA teatas, et Šotimaa poolkaitsja Ryan Porteous jääb tänavusel EM-il kaheks mänguks kõrvaltvaatajaks.

25-aastane Watfordi mängumees kuulus EM-i avamatšis Saksamaa vastu Šotimaa algkoosseisu. Keskväljamees pidas vastu vaid 44 minutit, kui ta šotlaste karistusalas lendas korgid ees Ilkay Gündoganile hüppeliigesesse, põhjustades penalti, mille realiseeris Kai Havertz. Punasest kaardist mõjutatud Šotimaa kaotas mängu 1:5.

Tõsise vea teinud ja otsepunase saanud Porteous jätab vahele nii kolmapäevase mängu Šveitsiga kui ka pühapäevase madina Ungariga. A-alagrupis on esimese vooru järel kolme silmaga Saksamaa ja Šveits, Ungaril ja Šotimaal on punktiarve avamata.

Lisaks kõigele tehti Šotimaa vutiliidule ligi 6000-eurone rahatrahv, sest nende poolehoidjad loopisid Allianz Arenal esemeid.

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK