MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Itaalia peatreener Spalletti: Hispaania oli algusest peale meist palju teravam

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Luciano Spalletti. Foto: Scanpix / Friedemann Vogel / EPA

Itaalia peatreener Luciano Spalletti rääkis pärast Hispaanialt saadud 0:1 kaotust, et nad jäid igas elemendis vastasele selgelt alla. Itaalia kapten ja väravavaht Gianluigi Donnarumma lisas, et edasipääs on endiselt nende enda kätes.

EM-finaalturniiri esimene väga suurte omavaheline mäng lõppes Hispaania 1:0 võiduga, kui mängu ainsa värava lõi Itaalia kaitsja Riccardo Calafiori, kelle põrkest lendas pall 55. minutil omaväravasse. 1:0 ei peegeldanud mängupilti, sest Donnarumma tegi Itaalia väravasuul mitu väga head tõrjet ja Hispaania kindamees Unai Simon ei pidanud suurt midagi tegema.

Spalletti avaldas pärast kohtumist, et Itaalia plaan oli Hispaanialt initsiatiiv ära võtta, aga see ei õnnestunud. Itaalia tegi mängu jooksul vaid neli pealelööki Hispaania 20 vastu. Lisaks oli pallivaldamine kindlalt Hispaania kasuks, kuigi lõpuks langes see 57 protsendi peale.

"Ma ei olnud eriti pettunud, aga see oli algusest peale selge, et nad olid meist palju teravamad. Kui sa ei reageeri sama kiirusega, siis muutub kõik keerulisemaks. Kui Hispaania suudab sind kiiresti sihikule võtta, siis muutub see veel keerulisemaks. Nad olid meist kiiremad otsuste tegemisel, pressingus, koostöös - meie ei olnud nii teravad," sõnas Spalletti Sky Sport Italiale."

Itaalia jaoks ei ole midagi veel kadunud, sest kahe vooruga on kirjas kolm punkti. Hispaania on kuue punktiga alagrupi võidu ja edasipääsu juba kindlustanud, kuid Albaanial ja Horvaatial on tabelis vaid üks punkt. Itaalia kohtub viimases voorus Horvaatiaga ja vajab edasipääsuks vähemalt viiki.

"Meie saatus on endiselt meie enda kätes," sõnas Donnarumma. "Me ei tohi kaotust Hispaaniale võtta täieliku katastroofina. Peame järgmises mängus Horvaatia asju parandama, kuid olen kindel, et saame sellega hakkama," lisas 25-aastane Itaalia kapten.

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Memo | Donnarumma tõrjus iga viimse kui Hispaania pealelöögi, ent siis tuli üks itaallane ...
EM2024

Memo | Donnarumma tõrjus iga viimse kui Hispaania pealelöögi, ent siis tuli üks itaallane ...

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK