MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Kane kordas Oweni ja Rooney saavutust

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Harry Kane. Foto: Scanpix / David Klein / CSM via ZUMA Press Wire

Tänavusel EM-il alagrupimängus Taani vastu värava löönud Inglismaa koondise ründaja ja kapten Harry Kane kordas endiste ründestaaride saavutust.

Turniiri avavoorus Serbia vastu nullile jäänud Kane avas järgmises mängus Taani vastu skoori 18. minutil. Kane tõusis selle väravaga eksklusiivsesse klubisse, kus olid ees Michael Owen ja Wayne Rooney.

Nimelt on Owen, Rooney ja nüüd ka Kane löönud neljal erineval suurturniiril Inglismaa koondise eest vähemalt ühe värava. Kane on sellega hakkama saanud 2018 MM-il, 2020 EM-il, 2022 MM-il ja 2024 EM-il.

30-aastane Kane on kokku Inglismaa koondise eest löönud 93 mänguga 64 väravat, asudes selles edetabelis esikohal. Rooney on 53 väravaga teisel ja Owen 40 tabamusega kuuendal kohal. 

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK