MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

PIKK ETTE JA ISE JÄRELE
Link kopeeritud

Kes Inglismaa koondislastest olid avamängus head ja kes kehvad?

Link kopeeritud
Soccernet.ee
Soccernet.ee

Jude Bellingham lõi Serbia vastu Inglismaa võiduvärava. Foto: Scanpix / Ozan Kose / AFP

Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Markus Jürgenson rääkisid "Pikk ette (ja ise järele)" 273. saates muuhulgas sellest, kes Inglismaa koondislastest EM-finaalturniiri avavoorus hästi ning kes halvasti esinesid.

Inglismaa alistas oma turniiri avamängus Serbia 1:0. Ainsa värava lõi 13. minutil Jude Bellingham, keda mehed stuudios mõistagi kiitsid.

"[Peatreener] Gareth Southgate ütles, et Bellingham otsustab asju," märkis Elissaar ja tõi võrdluse Joel Lindperega.

Jürgenson nõustus Southgate'iga: "Ega ta midagi valesti ei öelnud. Jude Bellingham astus jälle õigel ajal lavale. Just oli ta tõstnud Meistrite liiga ja La Liga karikad."

"Kõikide sarjade peale sai Jude Bellingham [lõppenud hooajal] 42 mänguga 36 resultatiivsuspunkti - 23 väravat, 13 väravasöötu. 36 resultatiivsuspunkti! 20-aastasena!" hüüdis Elissaar vaimustunult.

Siis võttis jutujärje üle Järvela: "Minu jaoks oli väga muljetavaldav see, kuidas Bellingham andis neli-viis minutit pärast lõpuvilet BBC-le intervjuu - kuivõrd tüünelt see 20-aastane kutt annab intervjuud, andes samal ajal sisulisi vastuseid! Ta räägib väga selge mõttega juttu, mis on sõnumirohke. See näitab, kui erakordse sportlasega on tegemist. Ta pole mitte ainult füüsiliselt väga võimekas, vaid on ka oma mõtlemises niivõrd klaar, omanäoline ja huvitav ning suudab seda kõike väljendada. Ja ta ei põe sellepärast, mida ta räägib."

Järvela jätkas: "Mängijad, kes valmistasid pettumuse ja kellest eeldanuks rohkemat, olid Phil Foden ja Bukayo Saka. [Harry] Kane'i ma siinkohal esile ei tõstaks, Kane'ini lihtsalt pallid eriti ei jõudnud. Äärel tahaks näha Cole Palmerit, tema pakuks arvatavasti midagi põnevamat. Kui Jarrod Bowen tuli sisse, siis tema pakkus - oli kohe näha tempomuudatust."

Jürgenson lisas omaltpoolt: "Ääred jäid jah lahjaks. Okei, Kane ei saanud palli. Mulle ei meeldinud seekord keskväljal [Trent] Alexander-Arnold, ta ei teinud minu arvates väga head partiid. Aga mulle meeldis see-eest Declan Rice. Ja muidugi [Jordan] Pickford (naerab) ... Ja Inglismaa keskkaitsjad jäid suures plaanis nähtamatuks, aga klaarisid surve all ära kõik, mis oli vaja klaarida."

Täispikk "Pikk ette (ja ise järele)" 273. saade:

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Reitel soovitab jälgida Bellinghami: tahan, et inglastel lõpuks midagi välja tuleks
ESILIIGA

Reitel soovitab jälgida Bellinghami: tahan, et inglastel lõpuks midagi välja tuleks

Memo | Inglismaa tegi Southgate'i klassikat, pärg tuleb riputada Bellinghami kaela
EM2024

Memo | Inglismaa tegi Southgate'i klassikat, pärg tuleb riputada Bellinghami kaela

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK