MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Mbappe murdis ninaluu ja jätkab EM-il mängimist maskiga

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Wolfgang Rattay / Reuters

Prantsusmaa koondise ründajast kapten Kylian Mbappe murdis EM-finaalturniiril kokkupõrkes Austria kaitsja Kevin Dansoga ninaluu ja tema osalemine järgmises mängus Hollandiga on küsimärgi all.

Prantsusmaa jalgpalliliit andis teada, et Mbappe viidi pärast mängu Düsseldorfi haiglasse, kust ta on juba koondise juurde naasnud. Uuringud näitasid, et praegu ei ole operatsiooni vaja. Mbappele tehakse mask, aga pole teada, kas ta saab meeskonda järgmises mängus Hollandiga aidata. 

25-aastane Mbappe aitas Prantsusmaa avamängus 1:0 võiduni Austria üle, sest just tema söödust lõi Maximilian Wöber omavärava. Mbappe sai mängu lõpus pärast vigastada saamist ka kollase kaardi, sest naasis ilma kohtuniku loata väljakule ja istus murule maha enne, kui ta meeskonnakaaslase Oliver Giroud' vastu välja vahetati.

Mbappe, kes ei ole endiselt karjääri jooksul EM-finaalturniiril löönud ühtegi väravat, on kokku Prantsusmaa koondise eest mänginud 80 kohtumist ja skoorinud 47 korda. Pikalt Pariisi Saint-Germainis mänginud ründaja liitus suvises üleminekuaknas Real Madridiga.

Prantsusmaa järgmine mäng EM-finaalturniiril toimub 21. juunil Hollandiga.

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK