MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

PIKK ETTE JA ISE JÄRELE
Link kopeeritud

Mis võib Hollandi ja Inglismaa poolfinaalis mängu avada?

Link kopeeritud
Soccernet.ee
Soccernet.ee

Hollandi peatreener Ronald Koeman. Foto: Scanpix / Jacek Stanislawek / Newspix via ZUMA Press

Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Markus Jürgenson rääkisid "Pikk ette (ja ise järele)" 277. episoodis muuhulgas tänaõhtusest Hollandi ja Inglismaa koondiste EM-i poolfinaalist. Kõik kolm meest ennustasid sellest paarist sama edasipääsejat.

"Ma ei usu, et [Hollandi peatreener] Ronald Koeman usaldab oma kaitsjaid niivõrd palju, et ta läheb seda mängu võitma kaitsega," ütles Järvela.

Elissaar märkis: "Kuigi ta võiks ju neid usaldada, sest vaata, mis mehed tal seal on! [Nathan] Ake, [Stefan] de Vrij, [Virgil] van Dijk ..."

Seepeale Järvela täpsustas: "Ma ütlen siis nii, et mitte kaitsjaid, vaid oma meeskonna kaitsemängu. Kas ta usaldab kaitsemängu niivõrd palju, et ta läheb poolfinaali kaitsest lähtuvalt mängima? Ma ei ole nii kindel. Hollandile on selle turniiriga löödud ikkagi viis väravat. Äkki Holland läheb pigem ründavamalt, mis omakorda peaks seda mängu veidike avama. Aga seal on jälle see konks, et Koeman teab, et [Inglismaa peatreener Gareth] Southgate teab, et Koeman teab, et Southgate teab..."

Jürgenson ütles omaltpoolt: "Siin tekib väike vastuolu, et kui jõuame finaalile järjest lähemale ja oleme poolfinaali juures, siis näeme äkki natuke ründavamaid mänge. Selliste meeskondade poolt, kes on seni ma ei tea mis asju püsti pannud."

Järvela tõi võrdluse Euroopa suurima klubivõistlusega: "Näiteks Meistrite liigas nägime mitu hooaega järjest seda, kuidas poolfinaal mõjus võistkondadele vabastavalt. Kui veerandfinaalis veel kardeti kaotada, siis poolfinaalis juba taheti võita. Sest poolfinaali jõudmine lubas klubil lugeda eurohooaja õnnestunuks. Oleme ausad, kui sa jõuad Meistrite liigas poolfinaali, siis on isegi Real Madridil keeruline kobiseda, teistel ammugi."

Kes siis teisest EM-i poolfinaalist esikohamängu jõuab? Nii Jürgenson, Järvela kui ka Elissaar pakkusid edasipääsejaks Inglismaad.

"Ma kahtlustan, et Hollandi ja Inglismaa mängul on mõlema fänne kohal tohutult. Mõlemad on Saksamaal väga suure toetajaskonnaga, neid tuleb ilmselt veel juurdegi," lisas Järvela.

Täispikk "Pikk ette (ja ise järele)" 277. saade:

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Mida päev toob? | Kas joogipudel päästab jälle päeva või aitab finaali väravanälg?
EM2024

Mida päev toob? | Kas joogipudel päästab jälle päeva või aitab finaali väravanälg?

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK