Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt Kris Ilves

Torino Juventus ei saanud Hellas Veronast jagu. Foto: Scanpix / Marco Bertorello / AFP

Itaalia kõrgliigas teisel kohal asuv Torino Juventus kaotas neljandat mängu järjest punkte, kui leppis võõrsil 2:2 viiki Hellas Veronaga, kes heitleb liigasse püsimajäämise nimel.

Juventus jäi kaks korda kaotusseisu, aga ronis sellest mõlemal korral välja. Michael Folorunsho viis võõrustajad 11. minutil kauglöögist juhtima, kuid Dušan Vlahovic lõi 28. minutil penaltist viigivärava. Tijjani Noslin taastas teise poolaja alguses suurepärase söödumängu järel Verona eduseisu, aga see püsis vaid mõned minutid, sest Adrien Rabiot tüüris Juventuse uuesti viigisadamasse.

Kuna rohkem väravaid ei löödud, siis jäi Juventus juba neljandat mängu järjest võiduta. See seeria algas 27. jaanuaril, kui kodus mängiti Empoliga 1:1 viiki, seejärel kaotati võõrsil Milano Interile 0:1, kodus Udinesele 0:1 ja nüüd mängiti võõrsil Veronaga 2:2 viiki.

Juventus jätkab tabelis teisel kohal, aga mängu vähem pidanud Inter on üheksa punkti kaugusel liidrikohal ja liigub meistritiitli poole. Juventus peab selja taha vaatama, sest kui AC Milan alistab pühapäeval võõrsil Monza, siis kukutakse kolmandaks. Verona paikneb tagantpoolt neljandal ehk 17. kohal, aga sama palju punkte on lähimal jälitajal Sassuolol, kellel on üks mäng varuks.

Tiitlikaitsja Napoli jäi kodus Genoa vastu teise poolaja alguses Morten Frendrupi väravast 0:1 kaotusseisu, aga päästis endale 1:1 viigi, kui 90. minutil skooris vahetusmees Cyril Ngonge. Napoli asub tabelis üheksandal ja kuus punkti vähem kogunud Genoa 12. kohal.

Atalanta sai viienda võidu järjest, alistades kodus Mario Pašalici, Teun Koopmeinersi ja Mitchel Bakkeri väravatest Sassuolo 3:0. Atalanta jätkab tabelis neljandal kohal ja Sassuolo on Verona selja taga 18. positsioonil.

Hellas Verona - Juventus 2:2 (1:1)
11. Michael Folorunsho, 52. Tijjani Noslin - 28. pen. Dušan Vlahovic, 55. Adrien Rabiot

Napoli - Genoa 1:1 (0:0)