Messi värav ja väravasööt tegid PSG elu tabeli tipus hõlpsamaks

Marko Susi pilt
Marko Susi
Marko Susi

Lionel Messi hiilgas Nice'i vastu värava ja väravasööduga. Foto: Scanpix / Eric Gaillard /  Reuters

Paris Saint-Germain alistas Prantsusmaa kõrgliiga 30. mänguvoorus 2:0 Nice'i, mõlemas väravas kandis tähtsat rolli Lionel Messi.

PSG asus juhtima 26. minutil. Pika söödumänguga kõigutati mänguvahend paremalt äärelt vasakule. Seal mängisid kokku Nuno Mendes ja Kylian Mbappe, lõpuks toimetas neist esimene madala tsenderduse värava ette Messile, kes virutas nahkkera väravasse - 1:0.

Kontroll püsis sisuliselt kogu esimene poolaeg pealinlaste käes, kuid Nice'il oli poolaja lõpus kaks ideaalset viigivärava šanssi. 43. minutil lõi Nicolas Pepe viielt meetrilt peale, ent PSG kindamees Gianluigi Donnarumma tõrjus selle jalaga. Kaks minutit hiljem proovis peaga Terem Moffi, sel korral hiilgas itaallasest puurilukk imelise reaktsioonitõrjega. Poolaja võtis PSG 1:0.

Pariisi meeskond duubeldas eduseisu 76, minutil, taas oli oma osa Messil. Argentina pallivõlur lennutas vasakult äärelt nurgalöögi värava ette. Seal kerkis kõrgeimale Hispaania igiliikur Sergio Ramos, kes suunas palli peaga võrku - 2:0.

Teisel lisaminutil oli ka PSG staaril Mbappel võimalik väravat lüüa, aga prantslane virutas mänguvahendi kuuelt meetrilt tühjast väravast üle. Lõppseis 2:0 PSG-le.

Võitjad kindlustasid oma positsiooni tabeli tipus - nad on 69 punktiga liidrid, lähim jälitaja Lens jääb neist kuue silma kaugusele. Nice on 45 punktiga kaheksas. Hooaja lõpuni on jäänud kaheksa vooru.

Nice - Paris Saint-Germain 0:2 (0:1)
26. Lionel Messi, 76. Sergio Ramos

Veerandfinaalid
EM-päevik
Erinevaid mõtteid
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

object(Poll)#290 (6) { ["poll_id"]=> string(3) "470" ["question"]=> string(17) "Kes võidab EM-i?" ["order_nr"]=> string(0) "" ["date_added"]=> string(10) "1718305646" ["vote_count"]=> string(4) "1499" ["variant"]=> array(9) { [0]=> object(PollVariant)#293 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2323" ["answer"]=> string(8) "Saksamaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "1" ["vote_count"]=> string(3) "355" } [1]=> object(PollVariant)#294 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2324" ["answer"]=> string(11) "Prantsusmaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "2" ["vote_count"]=> string(3) "252" } [2]=> object(PollVariant)#295 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2325" ["answer"]=> string(9) "Inglismaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "3" ["vote_count"]=> string(3) "237" } [3]=> object(PollVariant)#296 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2326" ["answer"]=> string(9) "Hispaania" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "4" ["vote_count"]=> string(3) "277" } [4]=> object(PollVariant)#297 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2327" ["answer"]=> string(8) "Portugal" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "5" ["vote_count"]=> string(3) "124" } [5]=> object(PollVariant)#298 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2328" ["answer"]=> string(7) "Itaalia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "6" ["vote_count"]=> string(2) "76" } [6]=> object(PollVariant)#299 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2329" ["answer"]=> string(7) "Holland" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "7" ["vote_count"]=> string(2) "59" } [7]=> object(PollVariant)#300 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2330" ["answer"]=> string(6) "Belgia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "8" ["vote_count"]=> string(2) "29" } [8]=> object(PollVariant)#301 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2331" ["answer"]=> string(11) "Keegi teine" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "9" ["vote_count"]=> string(2) "90" } } }