MEISTRITE LIIGA
Link kopeeritud

Xavi: Jah, ma olen ärritunud, sest oleksime pidanud võitma (Calzona: uskusime lõpuni, et võidame)

Marko Susi pilt
Marko Susi
Marko Susi pilt Marko Susi

Xavi Hernandez. Foto: Scanpix / Antonio Balasco / Imago

Barcelona mängis Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus võõrsil Napoliga 1:1 viiki. Kataloonia suurklubi peatreener Xavi Hernandez oli pärast matši tulemuse üle pahane.

Kogu kohtumise vältel rohkem võimalusi loonud Barcelona haaras eduseisu 60. minutil, mil skooris Robert Lewandowski. Napoli viigistas 75. minutil, mil Victor Osimhen lõpetas üks-ühele olukorra kindlalt. Ühtlasi oli Osimheni löök kodumeeskonna jaoks esimene, mis läks raamidesse.

"Väärisime rohkemat," ütles Xavi. "Meie taktika töötas hästi ja juhtisime 1:0. Aga meil jäi puudu rahulikkusest – me ei suutnud lõpus mängu kontrollida. Ja kuna me ei suutnud eduseisu kasvatada, skoorisid vastased oma esimesest raamilöögist! Oleksime pidanud palli valdama ja viima mängu nende poolele, aga me ei teinud seda.

Ta jätkas: "Jah, ma olen ärritunud, sest väärisime võitu. 1:1 viik pole Barca jaoks hea tulemus, sest oleksime pidanud võitma. Aga see iseloomustab meie tänavust hooaega – väärisime võitu, kuid ei võitnud. Meil oli palju võimalusi. Olime üleminekutel head ja olen rahul, et lõviosa mängust möödus plaanipäraselt. Kokkuvõttes mängis mu meeskond hästi, samas vaimus jätkates võidame edaspidi rohkem mänge kui kaotame. Kordusmängus anname endast kõik, et pääseda oma fännide ees veerandfinaali."

Esimest mängu Napoli peatreenerina teinud Francesco Calzona oli pärast matši selgelt rahulolevam kui Xavi. "Peame veel palju tööd tegema, aga õnnitlesin mängijad selle esituse eest," rääkis peatreener. "Võitlesime, mängisime teisel poolajal hästi ja viimased 15 minutit olime suurepärased."

"Mulle meeldib meie võistkonnavaim," kiitis Calzona. "Uskusime lõpuni välja, et suudame veel võita. Esimene pooltund läks meie vaatest halvasti, aga mängijad reageerisid sellele. Lisaks olen õnnelik vahetuste üle."

Veerandfinaalid
EM-päevik
Erinevaid mõtteid
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

object(Poll)#356 (6) { ["poll_id"]=> string(3) "470" ["question"]=> string(17) "Kes võidab EM-i?" ["order_nr"]=> string(0) "" ["date_added"]=> string(10) "1718305646" ["vote_count"]=> string(4) "1499" ["variant"]=> array(9) { [0]=> object(PollVariant)#359 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2323" ["answer"]=> string(8) "Saksamaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "1" ["vote_count"]=> string(3) "355" } [1]=> object(PollVariant)#360 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2324" ["answer"]=> string(11) "Prantsusmaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "2" ["vote_count"]=> string(3) "252" } [2]=> object(PollVariant)#361 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2325" ["answer"]=> string(9) "Inglismaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "3" ["vote_count"]=> string(3) "237" } [3]=> object(PollVariant)#362 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2326" ["answer"]=> string(9) "Hispaania" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "4" ["vote_count"]=> string(3) "277" } [4]=> object(PollVariant)#363 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2327" ["answer"]=> string(8) "Portugal" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "5" ["vote_count"]=> string(3) "124" } [5]=> object(PollVariant)#364 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2328" ["answer"]=> string(7) "Itaalia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "6" ["vote_count"]=> string(2) "76" } [6]=> object(PollVariant)#365 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2329" ["answer"]=> string(7) "Holland" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "7" ["vote_count"]=> string(2) "59" } [7]=> object(PollVariant)#366 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2330" ["answer"]=> string(6) "Belgia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "8" ["vote_count"]=> string(2) "29" } [8]=> object(PollVariant)#367 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2331" ["answer"]=> string(11) "Keegi teine" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "9" ["vote_count"]=> string(2) "90" } } }