VÄLISMAA
Link kopeeritud

Barcelona naiskond lasi ühe mänguga sisse sama palju väravaid kui varasema 22-ga

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Lucy Bronze lõi 4:4 viigimängu hilises faasis nii omavärava kui ka õige värava. Foto: Scanpix / Armando Franca / AP Photo

Barcelona naiskond oli sel hooajal võitnud kõik 22 ametlikku mängu ja lasknud nendes endale lüüa kokku ainult neli väravat, aga lubas Meistrite liiga viimases alagrupivoorus Benfical lüüa ühe mänguga neli väravat. Tiitlikaitsja päästis viigipunkti alles 90+6. minutil.

Naiste Meistrite liiga alagrupifaasi viimasel mängupäeval enam edasipääsupileteid jagada polnud. A-grupist olid pääsu veerandfinaali taganud Barcelona ja Benfica, B-grupist Lyon ja Brann.

Barcal oli ainsana enne viimast vooru võimalus läbida alagrupp täiseduga, aga esmakordselt veerandfinaali jõudev Benfica mängis välja 4:4 viigi. Lucy Bronze lõi 81. minutil omavärava, mis viis Portugali klubi 4:3 juhtima, kuid Bronze ise sahistas sügaval üleajal peaga kornerist ka õigesse võrku, päästes tiitlikaitsjale punkti.

Ka B-grupi võitja Lyon lõpetas alagrupifaasi viigiga. Novembris Praha Slaviat võõrsil 9:0 klohminud Lyon ei saanud nüüd kodus samast vastasest jagu, kuna Vanessa Gilles lõi üleajal omavärava, mis tegi lõppseisuks 2:2.

Üleajal sai lõpplahenduse ka Branni ja St. Pölteni kohtumine. Sarnaselt Benficaga klubi ajaloos esmakordselt Meistrite liiga veerandfinaali edenev Brann teenis 2:1 võidu tänu Amalie Eikelandi 90+1. minuti tabamusele.

A-alagrupp:

Benfica - Barcelona  4:4 (2:2)
26., 45. Marie-Yasmine Alidou, 71. Jessica Silva, 81. ov. Lucy Bronze - 18., 54. Caroline Graham Hansen, 20. Patri Guijarro, 90+6. Lucy Bronze

Frankfurdi Eintracht - Rosengard  5:0 (1:0)
18. Ilayda Acikgöz, 66. Nicole Anyomi, 74. Shekiera Martinez, 76. Lisanne Gräwe, 84. Geraldine Reuteler

MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?