MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Prints William käis koondist jalule aitamas: see pole maailma lõpp

Link kopeeritud
Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen
Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Inglismaa fännid. Foto: Scanpix / LaPresse via Zuma Press / Fabio Ferrari

Prints William, kes on ühtlasi ka Inglismaa jalgpalliliidu president, käis meeskonna tuju tõstmas pärast 1:1 viigimängu Taaniga. Ta toonitas palluritele, et fännide vilekoor "pole maailma lõpp".

Inglismaa koondis on küll oma alagrupi tipus, ent pole sellele vaatamata näidanud veenvaid esitusi. Nende ebainspireeriv mäng ja teatav tujutus on jäänud nii jalgpallisõprade kui -ekspertide hambusse. Nii saatsid fännid koondise neljapäevase matši järel väljakult ära vilekoori saatel. Prints William, kes on ka Inglismaa vutiliidu president, reageeris koheselt.

Koondise 20-aastase poolkaitsja Adam Whartoni sõnul proovis prints meeskonna tuju tõsta. "Ta proovis meisse positiivsust süstida. Ta ütles, et see pole maailma lõpp," sõnas pallur, vahendab ESPN.

"Mõtlesime isegi, et me oleme ju oma grupi tipus, me ei kaotanud, vaid saime viigi. Peame lihtsalt analüüsima, mida saaksime paremini teha ja keskenduma järgmisele mängule. See on maksimum, mida suurturniiril teha saad," lisas Wharton.

C-alagruppi kuuluv Inglismaa on kahe mänguga teeninud neli punkti ning on sellega liidrikohal. Teisipäeva õhtul Eesti aja järgi kell 22 ootab ees viimane alagrupimäng, kus ollakse vastamisi Sloveeniaga (2 punkti) Samal ajal kohtuvad Taani (2) ja Serbia (1).

Poolfinaalid
Võimsad Inglismaa ja Hispaania
Juttu jagub
Soeng olgu paigas!
EM-päevik
Erinevaid mõtteid
Vaatamist ja mõtlemist
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK