EM2024

LOE JÄRELE: vahetusmees Watkins lõi Inglismaa finaali!

Soccernet.ee

Inglismaa on finaalis. Foto: Scanpix / Adrian Dennis / AFP

EM-i teises poolfinaalis olid vastamisi Holland ja Inglismaa. Võitlust tiitlile jätkab neist viimane, kes sai hilisest väravast kirja 2:1 võidu.

Mäng läks varakult käima ning vastu ootusi löödi avavärav juba 7. minutil. Sellega sai maha hollandlane Xavi Simons. Kümmekond minutit hiljem läks seis tagasi viiki: Harry Kane'i vastu tehti penaltiviga ning Inglismaa kapten lahendas olukorra kindlalt. 1:1 viigiseis jäi seejärel pikaks ajaks püsima, kuniks Ollie Watkins sekkus ja 90+1. minutil võiduvärava lõi.

Finaalis kohtub Inglismaa pühapäeval kell 22.00 Hispaaniaga.