MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Shaw lükkas palli Southgate'i jala ette: olen valmis mängima 90 minutit!

Link kopeeritud
Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen
Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Luke Shaw' jaoks algas turniir veerandfinaalis. Foto: Scanpix / Alberto Pizzoli / AFP

Inglismaa koondise ainus tõupuhas vasakkaitsja Luke Shaw kinnitas, et on valmis mängima Hollandi vastu kõik 90 minutit.

Inglismaa vasakkaitsja Luke Shaw jäi koondise esimestest neljast EM-i kohtumisest reielihase vigastuse tõttu kõrvale. Ta jooksis esimest korda platsile veerandfinaalmatšis Šveitsi vastu, kus inglasi saatis edu alles penaltiseerias. Niisiis sai 78. minutil väljakule vahetatud Shaw rassida 42 minutit.

"Muidugi usun, et olen valmis mängima 90 minutit. See sõltub muidugi Gareth [Southgate'i] valikust. Aga ma tunnen, et olen selleks vormis," rääkis Shaw mängu eel, vahendab BBC.

"Viimased neli kuud on olnud väga keerulised. Arvati, et naasen varem, kuid igasugused tagasilöögid tõmbasid sellele plaanile kriipsu peale. Esialgu lootsime, et olen tagasi 2. või 3. mänguks, aga asjad ei läinud loodetud teed. Kui lõpuks platsile sain, oli väga mõnus - mänguisu oli suur!" kirjeldas ta.

28-aastase Manchester Unitedi vasakkaitsja seis peaks Southgate'i kahtlemata rõõmustama, sest seni on kohta vasakkaitses paiganud paremjalgne Kieran Trippier. Viimati mängis koondis neljase kaitseliini asemel taga kolmega.

Inglismaa mängib kolmapäeva õhtul EM-i poolfinaalis Hollandiga.

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK