MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Inglismaa poolfinaali vilistab kohtunik, kelle must minevik tõi Bellinghamile kaela rahatrahvi

Link kopeeritud
Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Jude Bellingham. Foto: Scanpix / Bai Xuefei / Xinhua via Zuma Press

Inglismaa ja Hollandi vahelist EM-i poolfinaali vilistab Saksamaa kohtunik Felix Zwayer, kelle kritiseerimise eest sai Inglismaa koondise staarmängija Jude Bellingham 2021. aasta detsembris 40 000 eurot trahvi.

2021. aasta detsembris kuulus Bellingham Dortmundi Borussia ridadesse ning põrutas pärast Müncheni Bayernilt saadud 2:3 kaotust (seda matši vilistas Zwayer) Viaplayle otse-eetris antud intervjuus: "Paljusid mängu käigus tehtud otsuseid võiks kriitilise pilguga vaadata. Aga kui annate Saksamaa suurima mängu vilistada kohtunikule, kes on varemgi mängutulemuste kokkuleppimises osalenud, siis mida enamat ikka tahta?"

Zwayer jättis tolles kohtumises Bayerniga Dortmundi mängijate arvates tähelepanuta penalti, mille võinuks nende kasuks anda, ning määras seejärel Mats Hummelsi käega mängu eest 11 meetri karistuslöögi hoopis vastastele. Kokkuleppemängus osalemise eest oli Zwayerit karistatud kuuekuulise vilistamiskeeluga 2005. aastal, neli aastat enne Bundesligasse jõudmist.

Käimasoleval EM-finaalturniiril vilistas Zwayer kaheksandikfinaali, milles Holland võitis Rumeeniat 3:0. Ta oli peakohtunikuna ametis ka kahes alagrupimatšis (Itaalia - Albaania, Türgi - Portugal).

Inglismaa ja Hollandi poolfinaal algab kolmapäeval kell 22.00 (Eesti aja järgi).

Poolfinaalid
Võimsad Inglismaa ja Hispaania
Juttu jagub
Soeng olgu paigas!
EM-päevik
Erinevaid mõtteid
Vaatamist ja mõtlemist
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK