MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Rossi kinnitas, et Varga tervisega on korras

Link kopeeritud
Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Barnabas Varga sai vigastada. Foto: Scanpix / Ronald Wittek / EPA

Ungari peatreener Marco Rossi kinnitas, et mängus Šotimaa vastu vigastada saanud ja tekkide varjus kanderaamil platsilt äraviidud ründaja Barnabas Varga tervisele enam ohtu pole.

"Barni ei olnud kokkupõrke järel tema ise ja kõik olid tema pärast väga mures. Õnneks on temaga nüüd hästi ja see on kõige tähtsam, aga ta murdis oma sarnaluu, nii et ta pole sel turniiril võimeline enam meeskonda aitama, juhul kui me kaheksandikfinaali pääseme," rääkis Rossi pressikonverentsil.

Ungari jalgpalliliidu teates oli kirjas: "Mängus toimunud kokkupõrke tulemusena murdus Barnabas Varga näos mitu luud ja ta sai ka peapõrutuse. Ferencvarose ründaja peab arvatavasti minema operatsioonile."

Ungari teenis tänu 90+10. minuti väravale Šotimaa vastu 1:0 võidu ja sai A-alagrupis kolmanda koha. Nüüd peab Ungari jääma ootama võrdlust teiste alagruppide kolmandate kohtadega, et saada teada, kas kolmest punktist (väravate vahega -3) edasipääsuks piisab.

Poolfinaalid
Võimsad Inglismaa ja Hispaania
Juttu jagub
Soeng olgu paigas!
EM-päevik
Erinevaid mõtteid
Vaatamist ja mõtlemist
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK