Copa America kolmanda koha mäng nägi väravatesadu

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli pilt Heiti Heli

Kolumbia võitis neljanda üleminuti väravast kolmanda koha. Foto: Scanpix / Eraldo Peres / AP

Möödunud ööl mängiti Copa Americal välja kolmas ja neljas koht. Vastamisi olid Kolumbia ning Peruu, kes mängisid välja viieväravalise põnevusmängu, kust väljus võitjana Kolumbia 3:2.

Mäng algas väga energiliselt ning pikalt omas initsiatiivi Peruu. Omavahelist kohtumist läks juhtima esimese poolaja lisaminutil Peruu, kui hea läbisöödu kasti saanud Yoshimar Yotun palli võrku toimetas.

Kolumbia tuli riietusruumist paremini välja, sest juba 49. minutil realiseeris Juan Cuadrado karistuslöögi ning tablool seisis 1:1 viik. 66. minutil sai Kolumbia poolelt Peruu väravavõrku sahistada Luis Diaz, kellele andis väravasöödu väravavaht Camilo Vargas. 82. minutil suutsid peruulased mängu viigistada, kui nurgalöögist oli peaga täpne Gianluca Lapadula. Mäng sellega ei lõppenud, sest 90+4. minutil võttis ühe värava löönud Luis Diaz palli 25 meetril ette ning virutas selle Peruu väravavahi selja taha ning võitis Kolumbiale viienda pronksmedali Copa Americal.

Copa America lõpplahendus leiab aset laupäeva öösel vastu pühapäeva, kui kohtuvad legendaarsed vastased Brasiilia ja Argentiina.