MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Emre Can kutsuti vahetult enne EM-i algust Saksamaa koondisesse

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Emre Can. Foto: Scanpix / Tom Weller / dpa / picture alliance

Saksamaa koondise EM-koosseisus toimus muudatus, kui Emre Can asendab Aleksandar Pavlovici, kes jääb suurturniirist eemale kurgumandlite põletiku tõttu.

Klubijalgpalli Müncheni Bayernis mängiv 20-aastane Aleksandar Pavlovic tegi koondisedebüüdi alles tänavu 3. juunil 0:0 viigimängus Ukrainaga ja mahtus EM-finaalturniiriks peatreener Julian Nagelsmanni valikusse, aga ta ei saa kurgumandlite põletikku tõttu kodusel suurturniiril Saksamaad aidata. 

"Tahtsime meeskonda uut number kuute ja seega kutsusime Emre Cani. Tahtsime, et meeskonnas oleks mängija, kellel on palju koondisemänge ja kes teab, kuidas pingega toime tulla. Ta suudab täita seda kohta, mida praegu vajame," selgitas Nagelsmann.

Tänavusel klubihooajal Dortmundi Borussiaga Meistrite liiga finaali jõudnud ja Saksamaa kõrgliigas viienda koha saanud 30-aastane Can on Saksamaa koondise eest mänginud 43 kohtumist ja löönud ühe värava. 

Saksamaa jaoks algab kodune suurturniir 14. juunil Šotimaa vastu. Samasse alagruppi kuuluvad ka Ungari ja Šveits. Saksamaa mängib alagrupimängud Münchenis, Stuttgartis ja Frankfurtis.

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK