Euroopa liiga veerandfinaalis kohtuvad omavahel kaks Itaalia klubi

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

AS Roma mängijad. Foto: Scanpix / Alberto Pizzoli / AFP

Euroopa liiga veerandfinaalis kohtuvad loosi tahtel omavahel kaks Itaalia klubi: AC Milan ja AS Roma.

Serie A-s paikneb Milan 28 vooru järel teisel ja Roma viiendal kohal. Käimasoleval liigahooajal võitis mõlemad omavahelised mängud Milan (skooridega 2:1 ja 3:1), mõlemas kohtumises skooris Olivier Giroud.

Kolmas konkurentsi jäänud Itaalia klubi Bergamo Atalanta sai vastaseks Liverpooli, kes purustas kaheksandikfinaalis Praha Sparta koondskooriga 11:2. Sel hooajal endiselt kaotuseta püsiv Leverkuseni Bayer läheb vastamisi West Ham Unitediga, Lissaboni Benfica kohtub Marseille'iga.

Tegemist oli vabaloosiga - ilma asetusteta ja ilma piiranguteta. Veerandfinaalmängud peetakse 11. ja 18. aprillil.