Hea algus! Reinkort lõi uue koduklubi eest kontrollmängus värava

Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves

Sten Reinkort. Foto: Brit Maria Tael

Suvises üleminekuaknas Türki siirdunud Eesti ründaja Sten Reinkort lõi oma uue koduklubi Sanliurfaspori eest esimese värava, kui skooris kontrollmängus Esenleri Erokspori vastu.

26-aastane Reinkort lõi Türgi esiliigaklubide kontrollmängus värava esimesel poolajal, kui tegi seisuks 1:1. Ta vahetati pärast avapoolaega välja ja Sanliurfaspor kaotas lõpuks 1:3.

Tegu oli Sanliurfaspori teise hooajaeelse kontrollmänguga. Esimeses mängus tunnistati Türgi kõrgliigaklubi Gaziantepi 2:0 paremust. Reinkort mängis ka siis 45 minutit ja vahetati pärast avapoolaega välja.

Türgi esiliiga uus hooaeg algab augusti teisel nädalal. Sanliurfaspor jäi eelmisel hooajal napilt esiliigasse püsima, saades 18 meeskonna konkurentsis 15. koha.

Reinkort sõlmis tänavu suvel Sanliurfasporiga 1+1 lepingu.

Ametlik: Sten Reinkort siirdus Soome koondislase jälgedes Türki!

Kuhu kadus Sten? Türki siirdunud Reinkort: kõige raskem on kuumuse talumine, esimestel päevadel oli isegi sörkida raske