MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Hispaania uus peatreener esimesest kaotusest: mängisime hästi, aga pikk tee on veel minna

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Hispaania koondise peatreener Luis de la Fuente. Foto: Scanpix / Scott Heppell / AP Photo

EM-valiksarjas võõrsil Šotimaale 0:2 alla jäänud Hispaania koondise peatreener Luis de la Fuente, kes võttis pärast ebaõnnestunud MM-finaalturniiri juhtohjad üle Luis Enriquelt, tunnistas, et pikk tee on veel minna. 

Hispaania alistas avavoorus Norra 3:0, aga kaotas seejärel Šotimaale 0:2. Kuigi šotlaste vastu vallati 68 protsenti mänguajast palli, siis pealelööke tehti vaid kaheksa, millest raamidesse kolm. Šotimaa eest lõi kaks väravat Manchester Unitedi poolkaitsja Scott McTominay, kes tõusis EM-valiksarjas väravalööjate edetabelis nelja tabamusega Cristiano Ronaldo kõrvale teisele kohale.

De la Fuente tegi esimese mänguga võrreldes algkoosseisus koguni kaheksa vahetust, kui koha põhikoosseisus säilitasid vaid väravavaht Kepa Arrizabalaga ning poolkaitsjad Rodri ja Mikel Merino.

"See oli valus kaotus. Arvan, et mängisime hästi ja tegime tulemuse saavutamiseks piisavalt, kuid peame palju asju parandama. Olen rahul mängijate suhtumisega. Proovisime kõike, aga ei õnnestunud. Kahjuks on pikk tee veel minna. Oleme tööd teinud ja kindlasti läheb tulevikus paremini," rääkis Hispaania koondise peatreener.

Kui Šotimaa jätkab valiksarjas kahe vooru järel täiseduga, siis Hispaania asub A-alagrupis kolme punktiga teisel kohal. Norral on kahe mänguga kirjas üks punkt. Samasse alagruppi kuuluvad ka Gruusia ja Küpros, kes on pidanud ühe mängu.

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Šotimaa väravakütt McTominay hävitas Glasgow's Hispaania, vaheajal vahetus peakohtunik
EM2024

Šotimaa väravakütt McTominay hävitas Glasgow's Hispaania, vaheajal vahetus peakohtunik

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK