Rasmus Voolaid pilt
Rasmus Voolaid

Elias Hernandez. Foto: Gold Cup 2017 Twitter

Gold Cupil sai läbi alagrupiturniiri esimene voor, kui C-grupis võidud sai kätte Mehhiko ja Jamaika.

Riigi parimate poegadega maailmajagude karikaturniiril käinud Mehhiko võttis Gold Cupile kaasa "B-koondise" ja vähemalt avavoorus suurtesse raskustesse ei satutud. Juba kaheksandal minutil mindi tänu Hedgardo Marini tabamusele El Salvadori vastu juhtima ja kuigi kohe lubati seis viigistada, siis lõpuks võeti 3:1 võit. Värava ja kaks tulemuslikku söötu sai kirja Elias Hernandez.

Mõned tunnid varem toimunud kohtumises sai tänu tugevale teisele poolajale võidupunktid tabelisse Jamaika, kes 2:0 alistas Curacao.

Nüüd on Gold Cupil puhkepäev ja turniir jätkub alagrupiturniiri teise vooruga pärast seda.

Curacao - Jamaika 0:2 (0:0)