Jamaica võitis, Honduras viigistas

Siim Pulst pilt
Siim Pulst
Siim Pulst

Jamaica alustas Põhja- ja Kesk-Ameerika meistrivõistlusi 4:0 võiduga Grenada üle. Eelmisel MM-finaalturniiril mänginud Honduras leppis aga Guatemala vastu väravateta viigiga.

Jamaica haaras B-alagrupis liidrikoha, lüües Grenada võrku mõlemal poolajal kaks palli. Honduras ei suutnud Guatemala väravalukku murda vaatamata sellele, et vastased lõpetasid mängu üheksakesi.

Eilsetes A-grupi mängudes võtsid Mehhiko ja Costa Rica 5:0 võidud vastavalt El Salvadori ja Kuuba üle. Järgmiseks lüüakse pall lahti ka C-grupis, kus Panama mängib Guadeloupega ning võõrustajamaa USA Kanadaga.

Igast alagrupist pääsevad veerandfinaali kaks esimest pluss kolme grupi peale kaks paremat kolmanda koha koondist.