NAISED
Link kopeeritud

Kaks Läti klubi alistanud Flora treener nõustus mängijaga: kui Lillemäe eesmärk on võita liiga, ei saa kellelgi teisel olla midagi vähemat

Kristjan Remmelkoor, Lilleküla

Kübaratriki löönud Mari Liis Lillemäe soovib võita Balti liigat. Treener samuti. Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna FC Flora naiskond on alustanud Balti liigat kahe järjestikuse võiduga Läti klubide üle. Kui möödunud nädalal alistati võõrsil Super Nova 6:0, siis täna 3:1 Riia SFK. Florakate eesmärk on saada Baltikumi parimaks.

"Võit on alati oluline. Ei ütleks, et üks on tähtsam teine. Esimene poolaeg me teadsime, kuidas nad mängivad - olime selleks valmis. Mulle tundus, et esimesel poolajal harjusime nendega ja tunnetasime vastast, teisel poolajal saime end korralikult käima," rääkis täna kõik kolm Flora väravat löönud Mari Liis Lillemäe Soccernet.ee-le. "Huvitav on mängida uue vastase vastu."

Enda kübaratrikki ääremängija üle ei tähtsustanud: "100% tiimi väravad. Kui ei oleks neid sööte, ei oleks ka väravaid." Ta lisas, et kahe Läti klubi alistamise järel on Flora eesmärk võita ka leedukaid ning tulla Balti liiga meistriks. "Absoluutselt! Meie eesmärk on ka neid mänge võita," kinnitas Lillemäe.

Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva polnud avapoolajal rahul liinide kõrgusega, ent teine poolaeg, mis tõi ka väravad, oli tema hinnangul hea. "Kui Siret Räämet muidu mängib (täna ta puudus, sest oli kooli praktikaga hõivatud - K. R.), juhib ta liini ja kompaktsust kõrgemale. Täna olid kõik liinid madalamal kui peaksid olema," selgitas treener, miks mängijaid esimesel poolajal pidevalt kõrgemale kupatas.

Väravad ja teine poolaeg tõid aga juba rõõmu: "Väga kenasti mängisid kokku. Poolajal saadud info võtsid hästi kiiresti omaks. Vahetused tõid ka teravusi juurde. Olen teise poolajaga päris rahul, kui mõned nipet-näpet asjad välja jätta," ütles Ševoldajeva.

Juhendaja rääkis, et Balti liigas lubatud üheksa vahetust annavad vabadust ning ka võimalust katsetada. Võõraste vastastega mängmine on aga õpetlik - näiteks kasutas Riia täna keskväljal rombi, mis ei ole Eestis levinud.

Kas treeneri eesmärk on samuti Balti liiga võitmine, nagu ütles kübaratriki virutanud Lillemäe? "Mängija kvaliteet seab eesmärgid. Kui Mari Liis Lillemäe eesmärk on võita liiga, siis mitte ühelgi teisel mängijal ega staff'i liikmel ei saa olla eesmärk midagi vähemat," kinnitas Ševoldajeva.

Flora lõi Balti liiga avamängus lätlastele sama palju väravaid kui neil varbaid
NAISED

VAATA JÄRELE: lätlased Florale probleeme ei valmista. Lillemäe kübaratrikk jättis lõunanaabrid pika ninaga

Fotograaf: Oliver Tsupsman

Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman Fotograaf: Oliver Tsupsman
Saksamaa fänni lugu
Veerandfinalistid on paigas
Erinevaid mõtteid
Suured läksid edasi
MEELELAHUTUSLIK VIKTORIIN

Soccernet.ee paneb end Euroopa meistrivõistluste raames proovile Premium liiga vastu! Kellel kuidas läheb?

object(Poll)#281 (6) { ["poll_id"]=> string(3) "470" ["question"]=> string(17) "Kes võidab EM-i?" ["order_nr"]=> string(0) "" ["date_added"]=> string(10) "1718305646" ["vote_count"]=> string(4) "1468" ["variant"]=> array(9) { [0]=> object(PollVariant)#284 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2323" ["answer"]=> string(8) "Saksamaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "1" ["vote_count"]=> string(3) "345" } [1]=> object(PollVariant)#285 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2324" ["answer"]=> string(11) "Prantsusmaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "2" ["vote_count"]=> string(3) "252" } [2]=> object(PollVariant)#286 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2325" ["answer"]=> string(9) "Inglismaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "3" ["vote_count"]=> string(3) "236" } [3]=> object(PollVariant)#287 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2326" ["answer"]=> string(9) "Hispaania" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "4" ["vote_count"]=> string(3) "261" } [4]=> object(PollVariant)#288 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2327" ["answer"]=> string(8) "Portugal" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "5" ["vote_count"]=> string(3) "122" } [5]=> object(PollVariant)#289 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2328" ["answer"]=> string(7) "Itaalia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "6" ["vote_count"]=> string(2) "76" } [6]=> object(PollVariant)#290 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2329" ["answer"]=> string(7) "Holland" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "7" ["vote_count"]=> string(2) "57" } [7]=> object(PollVariant)#291 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2330" ["answer"]=> string(6) "Belgia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "8" ["vote_count"]=> string(2) "29" } [8]=> object(PollVariant)#292 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2331" ["answer"]=> string(11) "Keegi teine" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "9" ["vote_count"]=> string(2) "90" } } }