MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Kas Mbappe mängib Hollandi vastu või mitte? Koeman: Deschamps teab seda, meie peame ootama ja vaatama

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP

EM-finaalturniiri avavoorus ninaluu murdnud Prantsusmaa ründaja Kylian Mbappe kohal ripub küsimärk. Kas 25-aastane superstaar mängib Hollandi vastu või mitte? Selge on see, et kui ta väljakule jookseb, teeb ta seda maskiga.

Prantsusmaa peatreener Didier Deschamps vihjas mängueelsel pressikonverentsil pigem sellele, et Mbappe mängib. "Saan kinnitada, et Mbappe tunneb end paremini ning asjad liiguvad selgelt paremuse poole. Ta mängib maskiga, sellel pole vaja pikemalt peatuda," sõnas Deschamps osalt krüptiliselt, siis konkreetselt.

Kas Prantsusmaa mängib Hollandiga mõttemänge? Kuidas peaksid hollandlased selleks mänguks valmistuma, kui nad ei ole kindlad, kas Mbappe mängib või mitte? Hollandi peatreener Ronald Koeman enda sõnul ei mõtle sellele, vaid keskendub eelkõige oma meeskonnale.

"Deschamps teab, kas Mbappe mängib või mitte, meie peame ootama ja vaatama. Prantsusmaa on nii tugev meeskond, et isegi kui Mbappe ei mängi, siis vahetusmees mängib samuti hästi. Mina saan keskenduda vaid sellele, et oma meeskond mänguks võimalikult hästi ette valmistada. See ei sõltu sellest, kas Mbappe on kohal või mitte," lausus Koeman.

Prantsusmaa alustas turniiri 1:0 võiduga Austria ja Holland 2:1 võiduga Poola vastu. Hollandi ja Prantsusmaa kohtumine Leipzigis algab täna õhtul Eesti aja järgi kell 22.00. Soccernet.ee teeb mängust tekstipõhise LIVE-ülekande.

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK