Link kopeeritud

Kevin Mätas: jääme mängu alguses pehmeks, peame käiku juurde panema

Martti Kallas, Paide kunstmurustaadion

Nõmme Unitedi kapten Kevin Mätas. Foto: kuvatõmmis

Nõmme Unitedi kapten Kevin Mätas tõdes pärast Premium liiga 2. voorus Paide Linnameeskonna käest saadud 1:3 kaotust, et esitusega on põhjust rohkem rahul olla, kui avavoorus FC Floralt saadud 0:2 kaotuse järel.

"Võitlesime kõvasti. Võrreldes Flora vastu näidatuga panime võitluslikkuses juurde, ent kui mängu esimest ja teist poolaega võrrelda, siis mängu alguses olime natuke pehmed. Lasime Paidel end liiga mugavalt tunda. Sellega peame tööd tegema, tuleb tempoga paremini kohaneda ja käiku juurde panna!

Esimese poolaja lõpus saime mängu natuke rohkem sisse. Võib-olla ka Paide lasi meid natuke rohkem sisse. Igatahes süstis esimese poolaja lõpp enesekindlust. Vaheajal rääkisime, et tuleme sama energiaga platsile ning kokkuvõttes näitasime teisel poolajal, et suudame mängida küll!

Värava lõime küll standardolukorrast, aga seejärel hakkasid tekkima võimalused ka avatud mängust. Saime päris kenasti jooksma. Hea ma meie tänase esituse kohta ei ütle, aga okei küll," kõlas Mätase kokkuvõte Unitedi ajaloo teisest kõrgliigakohtumisest, kus löödi oma esimene värav Eesti kõrgeimal tasemel.

United on kohtunud tiitlikaitsja Flora ja mulluse neljanda Paidega. Kolmandas voorus ootab neid Nõmme derbi, kui vastaseks kahe võimsa võiduga alustanud Kalju. Mätase arvates on see Unitedi jaoks hea, et hooaja hakatuseks kohe tugevamate meeskondadega vastamisi minnakse.

"Eks võita tahame alati, ent ilmselt osade vastaste vastu on see tõenäolisem kui teiste vastu. Kui saame siin oma esmased vead ära teha, siis on see okei. Saame siit hea tempoga mängud, mis aitab edaspidi korraliku rütmi leida," lausus Mätas.

Robi Saarma: panime Unitedi kotti ära ja loodetavasti teeme Floraga sama!