Kink lõi euromängus kaks väravat (video!)

Siim Pulst pilt
Siim Pulst
Siim Pulst

Foto: eto.hu (arhiiv)Välismaal pallivatest eestlastest olid Euroopa liigas võistlustules Tarmo Kingi ja Tihhon Šišovi koduklubid. Kink päästis kahe väravaga oma meeskonnale viigi!

Györi ETO jäi esimese eelringi avamängus võõral väljakul Slovakkia meeskonna FC Nitra vastu juba 13. minutil kaotusseisu, kuid ETO liigahooaja parim väravakütt Kink seadis 38. minutil tabloole viiginumbrid.

58. minutil lisas Eesti koondise ründaja teisegi tabamuse, kuid lõppseisuks jäi siiski 2:2 viik, kuna kodumeeskond suutis kümme minutit enne lõppu viigistada.

Kink tegi kaasa kogu kohtumise ning mõlemad tema tabamused sündisid täpsetest kauglöökidest (vaata valgesärkide tabamusi allolevalt videolt).

Šišovi koduklubi on Lenkorani Hazar mängis võõrsil Moldova klubi Balti Olimpiaga väravateta viiki. Eesti koondise äärekaitsjat kohtumiseks üles ei antud.

Kordusmängud ootavad ees nädala pärast, 8. juulil.