MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Kõik lõplikud EM-i koosseisud: turniiri vanim mängija on Pepe ja noorim Yamal

Link kopeeritud
Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Pepe. Foto: Catherine Kõrtsmik

Eile hilisõhtuks pidid kõik EM-finaalturniiril osalevad koondised teatama oma lõplikud kuni 26-mängijalised koosseisud. Viimasel hetkel jäi lõplikust Poola koondise koosseisust välja Juventuse ründaja Arkadiusz Milik, kes sai eilses sõprusmängus Ukraina vastu põlvevigastuse ja vajas juba viiendal minutil vahetust. Milik oli pidanud trauma tõttu vahele jätma ka eelmise EM-i.

Järgmisel nädalal algavale finaalturniirile sõitvate koosseisude kõige vanem mängija on endine Real Madridi ja praegune Porto keskkaitsja, Portugali koondislane Pepe (41). Noorim mängija on aga Hispaania ja Barcelona ääreründaja Lamine Yamal (16).

Suurima koondisemängude kogemusega (206) palluriks on Portugali staar Cristiano Ronaldo, kes on 39-aastasena ühtlasi vanimaks kapteniks ning läheb oma karjääri kuuendale EM-finaalturniirile.

Kõige rohkem mängijaid on turniirile kutsutud Inglismaa (114), Itaalia (105), Saksamaa (80) ja Hispaania (61) liigadest. Klubidest on kõige rohkemate meestega esindatud Manchester City ja Milano Inter (mõlemad 13).

Koguni viiel koondisel (Belgia, Itaalia, Slovakkia, Türgi, Ungari) on peatreeneriks itaallane.

A-alagrupp:

Saksamaa:

Väravavahid: Oliver Baumann (Hoffenheim), Manuel Neuer (Müncheni Bayern), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona).
Kaitsjad: Waldemar Anton (Stuttgart), Benjamin Henrichs (RB Leipzig), Joshua Kimmich (Müncheni Bayern), Robin Koch (Frankfurdi Eintracht), Maximilian Mittelstädt (Stuttgart), David Raum (RB Leipzig), Antonio Rüdiger (Real Madrid), Nico Schlotterbeck (Dortmundi Borussia), Jonathan Tah (Leverkuseni Bayer).
Poolkaitsjad: Robert Andrich (Leverkuseni Bayer), Emre Can (Dortmundi Borussia), Chris Führich (Stuttgart), Pascal Gross (Brighton & Hove Albion), Ilkay Gündogan (Barcelona), Toni Kroos (Real Madrid), Jamal Musiala (Müncheni Bayern), Leroy Sane (Müncheni Bayern), Florian Wirtz (Leverkuseni Bayer).
Ründajad: Maximilian Beier (Hoffenheim), Niclas Füllkrug (Dortmundi Borussia), Kai Havertz (Arsenal), Thomas Müller (Müncheni Bayern), Deniz Undav (Stuttgart).
Peatreener: Julian Nagelsmann

Šotimaa:

Väravavahid: Zander Clark (Hearts), Angus Gunn (Norwich), Liam Kelly (Motherwell).
Kaitsjad: Liam Cooper (Leeds United), Grant Hanley (Norwich), Jack Hendry (Al Ettifaq), Scott McKenna (Kopenhaagen), Ross McCrorie (Bristol City), Ryan Porteous (Watford), Anthony Ralston (Celtic), Andrew Robertson (Liverpool), Greg Taylor (Celtic), Kieran Tierney (Real Sociedad).
Poolkaitsjad: Stuart Armstrong (Southampton), Ryan Christie (Bournemouth), Billy Gilmour (Brighton), Ryan Jack (Rangers), John McGinn (Aston Villa), Callum McGregor (Celtic), Kenny McLean (Norwich), Scott McTominay (Manchester United).
Ründajad: Che Adams (Southampton), Tommy Conway (Bristol City), James Forrest (Celtic), Lewis Morgan (New York Red Bulls), Lawrence Shankland (Hearts).
Peatreener: Steve Clarke

Ungari:

Väravavahid: Denes Dibusz (Ferencvarosi), Peter Gulacsi (Leipzig), Peter Szappanos (Paks).
Kaitsjad: Botond Balogh (Parma), Endre Botka (Ferencvarosi), Marton Dardai (Hertha), Attila Fiola (Fehervar), Adam Lang (Omonia), Willi Orban (Leipzig), Attila Szalai (Freiburg).
Poolkaitsjad: Bendeguz Bolla (Servette), Mihaly Kata (MTK Budapest), Milos Kerkez (Bournemouth), Laszlo Kleinheisler (Spliti Hajduk), Adam Nagy (Spezia), Zsolt Nagy (Puskas Akademia), Loic Nego (Le Havre), Andras Schäfer (Berliini Union), Callum Styles (Sunderland), Dominik Szoboszlai (Liverpool).
Ründajad: Martin Adam (Ulsan HD), Kevin Csoboth (Ujpest), Daniel Gazdag (Philadelphia Union), Krisztofer Horvath (Kecskemet), Roland Sallai (Freiburg), Barnabas Varga (Ferencvaros).
Peatreener: Marco Rossi

Šveits:

Väravavahid: Gregor Kobel (Dortmundi Borussia), Yvon Mvogo (Lorient), Yann Sommer (Inter Milan).
Kaitsjad: Manuel Akanji (Manchester City), Nico Elvedi (Mönchengladbachi Borussia), Ricardo Rodriguez (Torino), Fabian Schär (Newcastle United), Leonidas Stergiou (Stuttgart), Cedric Zesiger (Wolfsburg), Silvan Widmer (Mainz).
Poolkaitsjad: Michel Aebischer (Bologna), Remo Freuler (Bologna), Ardon Jashari (Luzern), Fabian Rieder (Rennes), Xherdan Shaqiri (Chicago Fire), Vincent Sierro (Toulouse), Denis Zakaria (Monaco), Granit Xhaka (Leverkuseni Bayer).
Ründajad: Zeki Amdouni (Burnley), Kwadwo Duah (Razgradi Ludogorets), Breel Embolo (Monaco), Dan Ndoye (Bologna), Noah Okafor (Milan), Renato Steffen (Lugano), Steven Zuber (AEK), Ruben Vargas (Augsburg).
Peatreener: Murat Yakin

B-alagrupp:

Hispaania:

Väravavahid: David Raya (Arsenal), Alex Remiro (Real Sociedad), Unai Simon (Athletic Bilbao).
Kaitsjad: Dani Carvajal (Real Madrid), Marc Cucarella (Chelsea), Alex Grimaldo (Leverkuseni Bayer), Aymeric Laporte (Al Nassr), Robin Le Normand (Real Sociedad), Nacho (Real Madrid), Jesus Navas (Sevilla), Dani Vivian (Athletic Bilbao).
Poolkaitsjad: Alex Baena (Villarreal), Fermin Lopez (Barcelona), Mikel Merino (Real Sociedad), Pedri (Barcelona), Rodri (Manchester City), Fabian Ruiz (PSG), Martin Zubimendi (Real Sociedad).
Ründajad: Joselu (Real Madrid), Alvaro Morata (Atletico Madrid), Dani Olmo (RB Leipzig), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Ayoze Perez (Real Betis), Ferran Torres (Barcelona), Nico Williams (Athletic Bilbao), Lamine Yamal (Barcelona).
Peatreener: Luis de la Fuente

Horvaatia:

Väravavahid: Ivica Ivušic (Pafos), Nediljko Labrovic (Rijeka), Dominik Livakovic (Fenerbahce).
Kaitsjad: Martin Erlic (Sassuolo), Joško Gvardiol (Manchester City), Josip Juranovic (Berliini Union), Marin Pongracic (Lecce), Borna Sosa (Amsterdami Ajax), Josip Stanišic (Leverkuseni Bayer), Josip Sutalo (Amsterdami Ajax), Domagoj Vida (Ateena AEK).
Poolkaitsjad: Martin Baturina (Dinamo Zagreb), Marcelo Brozovic (Al Nassr), Luka Ivanušec (Feyenoord), Mateo Kovacic (Manchester City), Lovro Majer (Wolfsburg), Luka Modric (Real Madrid), Mario Pašalic (Atalanta), Luka Sucic (RB Salzburg), Nikola Vlašic (Torino).
Ründajad: Ante Budimir (Osasuna), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Marco Pašalic (Rijeka), Ivan Perišic (Spliti Hajduk), Bruno Petkovic (Zagrebi Dinamo), Marko Pjaca (Rijeka).
Peatreener: Zlatko Dalic

Itaalia:

Väravavahid: Gianluigi Donnarumma (PSG), Alex Meret (Napoli), Guglielmo Vicario (Tottenham Hotspur).
Kaitsjad: Alessandro Bastoni (Inter), Raoul Bellanova (Torino), Alessandro Buongiorno (Torino), Riccardo Calafiori (Bologna), Andrea Cambiaso (Juventus), Matteo Darmian (Inter), Giovanni Di Lorenzo (Napoli), Federico Dimarco (Inter), Federico Gatti (Juventus), Gianluca Mancini (Roma).
Poolkaitsjad: Nicolo Barella (Inter), Bryan Cristante (Roma), Nicolo Fagioli (Juventus), Michael Folorunsho (Hellas Verona), Davide Frattesi (Inter), Jorginho (Arsenal), Lorenzo Pellegrini (Roma).
Ründajad: Federico Chiesa (Juventus), Stephan El Shaarawy (Roma), Giacomo Raspadori (Napoli), Mateo Retegui (Genoa), Gianluca Scamacca (Atalanta), Mattia Zaccagni (Lazio).
Peatreener: Luciano Spalletti

Albaania:

Väravavahid: Etrit Berisha (Empoli), Elhan Kastrati (Cittadella), Thomas Strakosha (Brentford).
Kaitsjad: Arlind Ajeeti (CFR Cluj), Naser Aliji (Voluntari), Ivan Balliu (Rayo Vallecano), Berat Djimsiti (Atalanta), Elseid Hüsaj (Lazio), Ardian Ismajli (Empoli), Marash Kumbulla (Sassuolo), Enea Mihaj (Famalicao), Mario Mitaj (Moskva Lokomotiv).
Poolkaitsjad: Amir Abrashi (Grasshoppers), Kristjan Asllani (Inter), Nedim Bajrami (Sassuolo), Medon Berisha (Lecce), Klaus Gjasula (Darmstadt), Qazim Laci (Praha Sparta), Ernest Muci (Besiktas), Ülber Ramadani (Lecce).
Ründajad: Jasir Asani (Gwangju), Armando Broja (Fulham), Mirlind Daku (Kazani Rubin), Arber Hoxha (Zagrebi Dinamo), Rey Manaj (Sivasspor), Taulant Seferi (Baniyas).
Peatreener: Sylvinho

C-alagrupp:

Sloveenia:

Väravavahid: Vid Belec (APOEL), Jan Oblak (Atletico Madrid), Igor Vekic (Vejle).
Kaitsjad: Jure Balkovec (Alanyaspor), Jaka Bijol (Udinese), Miha Blažic (Poznani Lech), David Brekalo (Orlando City), Vanja Drkušic (Sotši), Erik Janža (Zabrze Gornik), Žan Karnicnik (Celje), Petar Stojanovic (Sampdoria).
Poolkaitsjad: Adam Gnezda Cerin (Panathinaikos), Timi Max Elšnik (Ljubljana Olimpija), Tomi Horvat (Grazi Sturm), Jasmin Kurtic (Südtirol), Sandi Lovric (Udinese), Jon Gorenc Stankovic (Grazi Sturm), Adrian Zeljkovic (Trnava Spartak), Nino Žugelj (Bodö/Glimt), Benjamin Verbic (Panathinaikos).
Ründajad: Žan Celar (Lugano), Josip Ilicic (Maribor), Jan Mlakar (Pisa), Benjamin Šeško (RB Leipzig), Andraž Šporar (Panathinaikos), Žan Vipotnik (Bordeaux).
Peatreener: Matjaž Kek

Taani:

Väravavahid: Mads Hermansen (Leicester City), Frederik Rönnow (Berliini Union), Kasper Schmeichel (Anderlecht).
Kaitsjad: Joachim Andersen (Crystal Palace), Alexander Bah (Benfica), Andreas Christensen (Barcelona), Mathias Zanka Jörgensen (Brentford), Simon Kjaer (AC Milan), Rasmus Kristensen (AS Roma), Victor Kristiansen (Bologna), Joakim Maehle (Wolfsburg), Jannik Vestergaard (Leicester City).
Poolkaitsjad: Mikkel Damsgaard (Brentford), Thomas Delaney (Anderlecht), Christian Eriksen (Manchester United), Morten Hjulmand (Lissaboni Sporting), Pierre-Emile Höjbjerg (Tottenham Hotspur), Mathias Jensen (Brentford), Christian Nörgaard (Brentford), Andreas Skov Olsen (Club Brugge).
Ründajad: Kasper Dolberg (Anderlecht), Anders Dreyer (Anderlecht), Rasmus Höjlund (Manchester United), Jacob Bruun Larsen (Burnley), Yussuf Poulsen (RB Leipzig), Jonas Wind (Wolfsburg).
Peatreener: Kasper Hjulmand

Serbia:

Väravavahid: Vanja Milinkovic-Savic (Torino), Djordje Petrovic (Chelsea), Predrag Rajkovic (Mallorca).
Kaitsjad: Srdjan Babic (Moskva Spartak), Nemanja Gudelj (Sevilla), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Filip Mladenovic (Panathinaikos), Strahinja Pavlovic (Salzburg), Uroš Spajic (Belgradi Crvena zvezda), Nemanja Stojic (TSC), Miloš Veljkovic (Bremeni Werder).
Poolkaitsjad: Veljko Birmancevic (Praha Sparta), Mijat Gacinovic (Ateena AEK), Ivan Ilic (Torino), Filip Kostic (Juventus), Saša Lukic (Fulham), Nemanja Maksimovic (Getafe), Srdjan Mijailovic (Belgradi Crvena zvezda), Sergej Milinkovic-Savic (Al Hilal), Lazar Samardžic (Udinese), Andrija Živkovic (PAOK), Dušan Tadic (Fenerbahce).
Ründajad: Luka Jovic (AC Milan), Aleksandar Mitrovic (Al Hilal), Petar Ratkov (Salzburg), Dušan Vlahovic (Juventus).
Peatreener: Dragan Stojkovic

Inglismaa:

Väravavahid: Dean Henderson (Crystal Palace), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Arsenal).
Kaitsjad: Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion), Joe Gomez (Liverpool), Marc Guehi (Crystal Palace), Ezri Konsa (Aston Villa), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Newcastle United), Kyle Walker (Manchester City).
Poolkaitsjad: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Jude Bellingham (Real Madrid), Conor Gallagher (Chelsea), Kobbie Mainoo (Manchester United), Declan Rice (Arsenal), Adam Wharton (Crystal Palace).
Ründajad: Jarrod Bowen (West Ham United), Eberechi Eze (Crystal Palace), Phil Foden (Manchester City), Anthony Gordon (Newcastle United), Harry Kane (Müncheni Bayern), Cole Palmer (Chelsea), Bukayo Saka (Arsenal), Ivan Toney (Brentford), Ollie Watkins (Aston Villa).
Peatreener: Gareth Southgate

D-alagrupp:

Poola:

Väravavahid: Marcin Bulka (Nice), Lukasz Skorupski (Bologna), Wojciech Szczesny (Juventus).
Kaitsjad: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszynski (Empoli), Pawel Dawidowicz (Hellas Verona), Jakub Kiwior (Arsenal), Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern), Bartosz Salamon (Poznani Lech), Sebastian Walukiewicz (Empoli).
Poolkaitsjad: Przemyslaw Frankowski (Lens), Kamil Grosicki (Szczecini Pogon), Jakub Moder (Brighton & Hove Albion), Jakub Piotrowski (Ludogorets), Taras Romanczuk (Bialystoki Jagiellonia), Michal Skoras (Club Brugge), Bartosz Slisz (Atlanta United), Damian Szymanski (Ateena AEK), Sebastian Szymanski (Fenerbahce), Nicola Zalewski (AS Roma), Piotr Zielinski (Napoli), Kacper Urbanski (Bologna).
Ründajad: Adam Buksa (Antalyaspor), Robert Lewandowski (Barcelona), Krzysztof Piatek (Basaksehir), Karol Swiderski (Hellas Verona).
Peatreener: Michal Probierz

Holland:

Väravavahid: Justin Bijlow (Feyenoord), Mark Flekken (Brentford), Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion).
Kaitsjad: Nathan Ake (Manchester City), Daley Blind (Girona), Matthijs de Ligt (Müncheni Bayern), Stefan de Vrij (Milano Inter), Denzel Dumfries (Milano Inter), Jeremie Frimpong (Leverkuseni Bayer), Lutsharel Geertruida (Feyenoord), Micky van de Ven (Tottenham Hotspur), Virgil van Dijk (Liverpool).
Poolkaitsjad: Ryan Gravenberch (Liverpool), Ian Maatsen (Dortmundi Borussia), Tijjani Reijnders (AC Milan), Jerdy Schouten (PSV), Quinten Timber (Feyenoord), Georginio Wijnaldum (Al Ettifaq).
Ründajad: Steven Bergwijn (Amsterdami Ajax), Brian Brobbey (Amsterdami Ajax), Memphis Depay (Atletico Madrid), Cody Gakpo (Liverpool), Donyell Malen (Dortmundi Borussia), Xavi Simons (RB Leipzig), Joshua Zirkzee (Bologna), Wout Weghorst (Hoffenheim).
Peatreener: Ronald Koeman

Austria:

Väravavahid: Niklas Hedl (Viini Rapid), Heinz Lindner (Union Saint-Gilloise), Patrick Pentz (Bröndby).
Kaitsjad: Flavius Daniliuc (Salzburg), Kevin Danso (Lens), Philipp Lienhart (Freiburg), Philipp Mwene (Mainz), Stefan Posch (Bologna), Leopold Querfeld (Viini Rapid), Gernot Trauner (Feyenoord), Maximilian Wöber (Mönchengladbachi Borussia).
Poolkaitsjad: Christoph Baumgartner (RB Leipzig), Florian Grillitsch (Hoffenheim), Marco Grüll (Viini Rapid), Florian Kainz (Köln), Konrad Laimer (Müncheni Bayern), Alexander Prass (Grazi Sturm), Marcel Sabitzer (Dortmundi Borussia), Romano Schmid (Bremeni Werder), Matthias Seidl (Viini Rapid), Nicolas Seiwald (RB Leipzig), Patrick Wimmer (Wolfsburg).
Ründajad: Marko Arnautovic (Milano Inter), Maximilian Entrup (Hartberg), Michael Gregoritsch (Freiburg), Andreas Weimann (West Bromwich Albion).
Peatreener: Ralf Rangnick

Prantsusmaa:

Väravavahid: Alphonse Areola (West Ham), Mike Maignan (AC Milan), Brice Samba (Lens).
Kaitsjad: Jonathan Clauss (Marseille), Theo Hernandez (AC Milan), Ibrahima Konate (Liverpool), Jules Kounde (Barcelona), Ferland Mendy (Real Madrid), Benjamin Pavard (Milano Inter), William Saliba (Arsenal), Dayot Upamecano (Müncheni Bayern).
Poolkaitsjad: Eduardo Camavinga (Real Madrid), Youssouf Fofana (Monaco), Antoine Griezmann (Atletico Madrid), N'Golo Kante (Al Ittihad), Adrien Rabiot (Juventus), Warren Zaire-Emery (PSG), Aurelien Tchouameni (Real Madrid).
Ründajad: Bradley Barcola (PSG), Kingsley Coman (Müncheni Bayern), Ousmane Dembele (PSG), Olivier Giroud (AC Milan), Randal Kolo Muani (PSG), Kylian Mbappe (PSG), Marcus Thuram (Milano Inter).
Peatreener: Didier Deschamps

E-alagrupp:

Belgia:

Väravavahid: Koen Casteels (Wolfsburg), Thomas Kaminski (Luton Town), Matz Sels (Nottingham Forest).
Kaitsjad: Timothy Castagne (Fulham), Maxim De Cuyper (Club Brugge), Zeno Debast (Anderlecht), Wout Faes (Leicester City), Thomas Meunier (Trabzonspor), Arthur Theate (Stade Rennais), Jan Vertonghen (Anderlecht), Axel Witsel (Atletico Madrid).
Poolkaitsjad: Yannick Carrasco (Al Shabab), Kevin De Bruyne (Manchester City), Orel Mangala (Lyon), Amadou Onana (Everton), Youri Tielemans (Aston Villa), Arthur Vermeeren (Atletico Madrid), Aster Vranckx (Wolfsburg)
Ründajad: Johan Bakayoko (PSV Eindhoven), Charles De Ketelaere (Atalanta), Jeremy Doku (Manchester City), Romelu Lukaku (Roma), Dodi Lukebakio (Sevilla), Lois Openda (RB Leipzig), Leandro Trossard (Arsenal).
Peatreener: Domenico Tedesco

Slovakkia:

Väravavahid: Martin Dubravka (Newcastle United), Henrich Ravas (New England Revolution), Marek Rodak (Fulham).
Kaitsjad: Vernon De Marco (Hatta), Norbert Gyömber (Salernitana), David Hancko (Feyenoord), Sebastian Koša (Trnava Spartak), Adam Obert (Cagliari), Peter Pekarik (Berliini Hertha), Milan Škriniar (PSG), Denis Vavro (Kopenhaagen).
Poolkaitsjad: Laszlo Benes (Hamburg), Matuš Bero (Bochum), Ondrej Duda (Hellas Verona), Patrik Hrošovsky (Genk), Juraj Kucka (Bratislava Slovan), Stanislav Lobotka (Napoli), Tomaš Rigo (Ostrava Banik).
Ründajad: Robert Boženik (Boavista), David Duriš (Ascoli), Lukaš Haraslin (Praha Sparta), Leo Sauer (Feyenoord), Ivan Schranz (Praha Slavia), David Strelec (Bratislava Slovan), Tomaš Suslov (Hellas Verona), Lubomir Tupta (Libereci Slovan).
Peatreener: Francesco Calzona

Rumeenia:

Väravavahid: Horatiu Moldovan (Atletico Madrid), Florin Nita (Gaziantep), Stefan Tarnovanu (FCSB).
Kaitsjad: Nicusor Bancu (Craiova Universitatea), Andrei Burca (Al Okhdood), Radu Dragusin (Tottenham Hotspur), Vasile Mogos (CFR Cluj), Ionut Nedelcearu (Palermo), Bogdan Racovitan (Czestochowa Rakow), Andrei Ratiu (Rayo Vallecano), Adrian Rus (Pafos).
Poolkaitsjad: Alexandru Cicaldau (Konyaspor), Florinel Coman (FCSB), Ianis Hagi (Alaves), Dennis Man (Parma), Marius Marin (Pisa), Razvan Marin (Empoli), Valentin Mihaila (Parma), Darius Olaru (FCSB), Deian Sorescu (Gaziantep), Nicolae Stanciu (Damac), Adrian Sut (FCSB).
Ründajad: Denis Alibec (Muaither), Daniel Birligea (CFR Cluj), Denis Dragus (Gaziantep), George Puscas (Bari).
Peatreener: Edward Iordanescu

Ukraina:

Väravavahid: Heorhi Buštšan (Kiievi Dinamo), Andri Lunin (Real Madrid), Anatoli Trubin (Benfica).
Kaitsjad: Valeri Bondar (Donetski Šahtar), Juhhõm Konoplja (Donetski Šahtar), Mõkola Matvijenko (Donetski Šahtar), Bogdan Mihhailitšenko (Žitomiri Polissja), Vitali Mikolenko (Everton), Oleksandr Svatok (Dnipro-1), Ilja Zabarnõi (Bournemouth), Maksim Taloverov (Linzi LASK), Oleksandr Tõmtšik (Kiievi Dinamo).
Poolkaitsjad: Volodõmõr Bražko (Kiievi Dinamo), Ruslan Malinovski (Genoa), Mõhhailo Mudrõk (Chelsea), Taras Stepanenko (Donetski Šahtar), Heorhi Sudakov (Donetski Šahtar), Serhi Sõdortšuk (Westerlo), Mõkola Šaparenko (Kiievi Dinamo), Oleksandr Zintšenko (Arsenal), Viktor Tsõgankov (Girona).
Ründajad: Artjom Dovbõk (Girona), Roman Jaremtšuk (Valencia), Andri Jarmolenko (Kiievi Dinamo), Oleksandr Zubkov (Donetski Šahtar), Vladislav Vanat (Kiievi Dinamo).
Peatreener: Serhii Rebrov

F-alagrupp:

Türgi:

Väravavahid: Altay Bayindir (Manchester United), Ugurcan Cakir (Trabzonspor), Mert Günok (Besiktas).
Kaitsjad: Samet Akaydin (Panathinaikos), Kaan Ayhan (Galatasaray), Abdülkerim Bardakci (Galatasaray), Zeki Celik (AS Roma), Merih Demiral (Al Ahli), Ferdi Kadioglu (Fenerbahce), Ahmetcan Kaplan (Ajax), Mert Müldür (Fenerbahce).
Poolkaitsjad: Hakan Calhanoglu (Milano Inter), Arda Güler (Real Madrid), Orkun Kökcü (Benfica), Salih Özcan (Dortmundi Borussia), Okay Yokuslu (West Bromwich Albion), Ismail Yüksek (Fenerbahce).
Ründajad: Yunus Akgün (Leicester City), Kerem Aktürkoglu (Galatasaray), Irfan Kahveci (Fenerbahce), Semih Kilicsoy (Besiktas), Cenk Tosun (Besiktas), Yusuf Yazici (Lille), Bertug Yildirim (Rennes), Kenan Yildiz (Juventus), Baris Alper Yilmaz (Galatasaray).
Peatreener: Vincenzo Montella

Gruusia:

Väravavahid: Luka Gugešašvili (Karabahh), Giorgi Loria (Tbilisi Dinamo), Giorgi Mamardašvili (Valencia).
Kaitsjad: Lasha Dvali (APOEL), Giorgi Gotšoleišvili (Donetski Šahtar), Giorgi Gvelesiani (Persepolis), Otar Kakabadze (Krakowi Cracovia), Guram Kašia (Bratislava Slovan), Solomon Kvirkvelia (Al Okhdood), Luka Lotšošvili (Cremonese), Jemal Tabidze (Panetolikos).
Poolkaitsjad: Sandro Altunašvili (Wolfsberg), Zuriko Davitašvili (Bordeaux), Otar Kiteišvili (Grazi Sturm), Giorgi Kotšorašvili (Levante), Nika Kvekveskiri (Poznani Lech), Saba Lobzhanidze (Atlanta United), Anzor Mekvabišvili (Craiova Universitatea), Gabriel Sigua (Basel), Levan Šengelia (Panetolikos), Giorgi Tsitaišvili (Batumi Dinamo), Giorgi Tšakvetadze (Watford).
Ründajad: Hvitša Kvaratshelia (Napoli), Giorgi Kvilitaia (APOEL), Georges Mikautadze (Metz), Budu Zivzivadze (Karlsruhe).
Peatreener: Willy Sagnol

Portugal:

Väravavahid: Diogo Costa (Porto), Rui Patricio (AS Roma), Jose Sa (Wolverhampton Wanderers).
Kaitsjad: Joao Cancelo (Barcelona), Diogo Dalot (Manchester United), Ruben Dias (Manchester City), Goncalo Inacio (Lissaboni Sporting), Nuno Mendes (PSG), Pepe (Porto), Danilo Pereira (PSG), Nelson Semedo (Wolverhampton Wanderers), Antonio Silva (Benfica).
Poolkaitsjad: Bruno Fernandes (Manchester United), Joao Neves (Benfica), Ruben Neves (Al Hilal), Matheus Nunes (Manchester City), Joao Palhinha (Fulham), Vitinha (PSG).
Ründajad: Francisco Conceicao (Porto), Joao Felix (Barcelona), Diogo Jota (Liverpool), Rafael Leao (AC Milan), Pedro Neto (Wolverhampton Wanderers), Goncalo Ramos (PSG), Cristiano Ronaldo (Al Nassr), Bernardo Silva (Manchester City).
Peatreener: Roberto Martinez

Tšehhi:

Väravavahid: Vitezslav Jaroš (Grazi Sturm), Matej Kovar (Leverkuseni Bayer), Jindrich Stanek (Praha Slavia).
Kaitsjad: Vladimír Coufal (West Ham United), David Doudera (Praha Slavia), Tomaš Holeš (Praha Slavia), Robin Hranac (Plzeni Viktoria), David Jurasek (Hoffenheim), Ladislav Krejci (Praha Sparta), David Zima (Praha Slavia), Tomaš Vlcek (Praha Slavia), Martin Vitik (Praha Sparta).
Poolkaitsjad: Antonin Barak (Fiorentina), Lukaš Cerv (Plzeni Viktoria), Matej Jurasek (Praha Slavia), Ondrej Lingr (Feyenoord), Lukaš Provod (Praha Slavia), Tomaš Soucek (West Ham United), Petr Ševcik (Praha Slavia), Pavel Šulc (Plzeni Viktoria).
Ründajad: Vaclav Cerny (Wolfsburg), Tomaš Chory (Plzeni Viktoria), Mojmír Chytil (Praha Slavia), Adam Hložek (Leverkuseni Bayer), Jan Kuchta (Praha Sparta), Patrik Schick (Leverkuseni Bayer).
Peatreener: Ivan Hašek

Neljapäev
EM-päevik
Teine voor
Pilk
Gruusia debüüt EM-il
Portugalile hiline võit
object(Poll)#285 (6) { ["poll_id"]=> string(3) "470" ["question"]=> string(17) "Kes võidab EM-i?" ["order_nr"]=> string(0) "" ["date_added"]=> string(10) "1718305646" ["vote_count"]=> string(3) "981" ["variant"]=> array(9) { [0]=> object(PollVariant)#288 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2323" ["answer"]=> string(8) "Saksamaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "1" ["vote_count"]=> string(3) "239" } [1]=> object(PollVariant)#289 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2324" ["answer"]=> string(11) "Prantsusmaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "2" ["vote_count"]=> string(3) "204" } [2]=> object(PollVariant)#290 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2325" ["answer"]=> string(9) "Inglismaa" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "3" ["vote_count"]=> string(3) "173" } [3]=> object(PollVariant)#291 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2326" ["answer"]=> string(9) "Hispaania" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "4" ["vote_count"]=> string(3) "108" } [4]=> object(PollVariant)#292 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2327" ["answer"]=> string(8) "Portugal" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "5" ["vote_count"]=> string(2) "72" } [5]=> object(PollVariant)#293 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2328" ["answer"]=> string(7) "Itaalia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "6" ["vote_count"]=> string(2) "59" } [6]=> object(PollVariant)#294 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2329" ["answer"]=> string(7) "Holland" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "7" ["vote_count"]=> string(2) "37" } [7]=> object(PollVariant)#295 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2330" ["answer"]=> string(6) "Belgia" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "8" ["vote_count"]=> string(2) "23" } [8]=> object(PollVariant)#296 (5) { ["variant_id"]=> string(4) "2331" ["answer"]=> string(11) "Keegi teine" ["url"]=> NULL ["order_nr"]=> string(1) "9" ["vote_count"]=> string(2) "66" } } }
HÄÄLETUS
Kes võidab EM-i?
Saksamaa
24%
Prantsusmaa
21%
Inglismaa
18%
Hispaania
11%
Portugal
7%
Itaalia
6%
Holland
4%
Belgia
2%
Keegi teine
7%
Mängi kaasa!
EM2024

Soccernet.ee - sinu teine kodu Euroopa meistrivõistlusteks! Kuula ja vaata, mida turniirilt oodata:

RISTNURK