RANNAJALGPALL
Link kopeeritud

Lepik lõi minutiga kaks väravat ja Eesti rannajalgpallurid lunastasid finaalpääsme

Martti Kallas pilt
Martti Kallas

Eesti rannajalgpallikoondis. Foto: jalgpall.ee

Eesti rannajalgpallikoondis võitis Portugalis toimuval Euroliiga finaalturniiril kolmanda järjestikuse kohtumise ning lunastas sellega pääsme finaalmatšile.

Kui eelmistes kohtumistes olid Eesti rannajalgpallurid saanud jagu vastavalt Tšehhist (4:2) ja Rootsist (7:1), siis täna tehti tuul alla Moldovale.

Eesti asus kohtumist juhtima puurilukk Kaspar Kotteri tabamusest, kuid moldovlased vastasid seejärel kolme väravaga, asudes ise 3:1 juhtima. Eestlased ei matnud aga lootust maha - Sander Lepik lõi minutiga kaks väravat, Rauno Nõmmiko lisas veel ühe ja Eesti 4:3 võit oli ikkagi tõsiasi. Mängu võit kindlustas Eestile ühtlasi alagrupivõidu, mis omakorda tagas pääsme finaalmatšile.

Finaalkohtumine toimub homme, 12. septembril. Kohtumise võitja lunastab endale koha A-divisjonis. Soccernet TV näitab lahingut otsepildis.

Moldova - Eesti 3:4 (2:1; 3:4)
5. Constantin Gurjui, 7. Dumitru Graur, 16. Leonid Podlesnov - 1. Kaspar Kotter, 19., 19. Sander Lepik, 24. Rauno Nõmmiko