LIIGAJALGPALL
34 Link kopeeritud

Levadia langes Ungaris võideldes (video!)

Kristjan Lukk

Foto: Märt Vassiljev (arhiiv)Levadia lõi Meistrite Liiga eelringi kordusmängus Debreceni vastu võõrsil kaks väravat, kuid pidi siiski ungarlastele 2:3 alla vanduma.

Levadia läks UEFA Meistrite Liiga II eelringi korduskohtumisele Debreceni vastu täpselt sama algkoosseisuga nagu Tallinnas.

Mäletatavasti asus Levadia koduväljakul ungarlaste vastu Tarmo Neemelo peaga löödud väravast 1:0 juhtima, kuid vastased viigistasid lõpu eel.

Täna läks Levadia varakult juhtima, kui Konstantin Nahk karistuslöögi sisse keerutas. Debreceni suutis viigistada, kui nad teenisid penalti. Selle Martin Kaalma küll tõrjus, kuid tagasipõrkunud palli saatis Adamo Coulibaly võrku. Kiirrünnaku järel viis Debreceni juhtima Yannick Mbengogo.

Teisel poolajal jätkas Levadia üritamist ja sai tasu 53. minutil, kui Vitali Leitan seisu viigistas. Paraku suutsid ungarlased kõigest kaks minutit hiljem taas ise ette minna. Eestlaste vastupanu lõpetas sisuliselt Deniss Malovi teine kollane kaart 74. minutil, mis rohesärgid väljakule vähemusse jättis.