Meistri vastu masin ei tõrkunud: Anier naasis pausilt kahe väravaga!

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli

Henri Anier on Hong Kongis sõiduvees. Foto: Lee Man FC / Facebook

Hong Kongi kõrgliigas palliv Henri Anier (32) virutas 4:1 võidumängus kaks väravat.

Koondisepausi eel tegi Anier uue leivaisa eest kõrgliigadebüüdi, kui Lee Man alistas Resources Capitali 3:1. Eesti koondise ründaja panustas sellesse võitu ühe tabamusega. Nüüd õnnestus koondisepausilt naasnud Anier ühe käigu juurde panna, virutades valitsevale meistrile Kitcheele kaks kolli.

Anieri esimene tabamus sündis 27. minutil ning teine lisandus 51. minutil penaltist, viies Lee Mani tol hetkel 3:1 ette. Eestlase edukas tööpäev lõppes 72. minutil, kui ta välja vahetati.

Kahe peetud matši järel asetseb Lee Man tabelitipus täiseduga. Järgmine liigamäng toimub 23. septembril Hong Kong U23 võistkonna vastu, kel on kolmest kohtumisest üks viik ja kaks kaotust.