PJK mängis Leedus kolm korda eduseisu maha

Ivar Lepik pilt
Ivar Lepik
Ivar Lepik pilt Ivar Lepik

Pärnu JK mängis nädalavahetusel Balti liiga mängu Leedus. Pärnu läks mängu Kaunase Žalgirise vastu kolmel korral juhtima, kuid leppis lõpuks 3:3 viigiga.

Pärnu asus esimest korda juhtima 20. minutil, kui nurgalöögist trahvikasti tulnud palli suunas edasi Saskia Sonnberg ning palli lõi väravasse Ulrika Tülp. Eduseis kestis vaid kaks minutit, Evelyn Šilina nõrk tagasisööt suudeti vahelt lõigata ning üks-ühele olukorra lahendas Žalgirise ründaja külmavereliselt.

Pärnu taastas oma eduseisu 55. minutil, kui Kaunase naiskonna väravavaht ei suutnud tõrjuda Kristina Bannikova lööki. Taas kordus sarnane stsenaarium, sest kõigest kahe minuti pärast olid tablool juba viiginumbrid, kui kodunaiskond realiseeris nurgalöögi.

Pärnu asus mängu 61. minutil kolmandat korda juhtima, kui nõelati vastast kiirest kontrarünnakust. Tülp suutis palli pikendada paremale äärele, kust Bannikova leidis trahvikastist Elizaveta Rutkovskaja, kellest põrkus pall väravasse. Kuid Žalgiris ei andnud alla ning suutis taaskord mänguseisu 68. minutil viigistada, mis tähendas mõlema naiskonna jaoks tabelisse üht punkti.

Pärnu JK - Kaunase Žalgris 3:3 (1:1)
20. Ulrika Tülp, 55. Kristina Bannikova, 61. Elizaveta Rutkovskaja - 22. ?, 57. ?, 68. ?

Balti liiga tabeliseis:

1. FC Minsk              12p (4 mängust)