EESTLASED VÕÕRSIL

Poomi ja Milleri koduklubid said punktilisa, kapten Käit oli kontrollmängus võidukas

Soccernet.ee

Martin Miller. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eesti koondise poolkaitsjad Markus Poom ja Martin Miller teenisid Iirimaa kõrgliigas mänguaega, kui nende koduklubid said punktilisa.

Poom sekkus Shamrock Roversi 1:0 võidumängus Dundalki vastu 57. minutil vahetusest, kui mängu ainus värav oli löödud. Miller kuulus Bohemiansi 1:1 viigimängus Galway Unitedi vastu algkoosseisu ja vahetati välja 69. minutil, kui lõppseis oli tablool. Shamrock asub tabelis neljandal ja Bohemians kümne meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal.

Mattias Käit mängis Rumeenia kõrgliigaklubi Bukaresti Rapidi kontrollmängus sloveenide Maribori vastu 58 minutit. Eesti koondise poolkaitsja kuulus kaptenina algkoosseisu ja turvas alumise poolkaitsjana edukalt Rapidi kaitseliini esist. Kohtumine võideti 4:0 ja kaks väravat sündisid ajal, kui väljakl viibis ka Käit. Rumeenia kõrgliiga uus hooaeg algab 13. juulil.