Prantsusmaa kaotas Horvaatiale ja jäi neljamängulises koondiseaknas võiduta

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Võiduvärava autor Luka Modric võitluses Aurelien Tchouameniga. Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP
Valitsev maailmameister Prantsusmaa läbis neljamängulise juunikuu koondiseakna ilma võiduta, kuna kaotas täna Horvaatiale 0:1.

Kohtumise ainus värav sündis juba viiendal minutil. Ibrahima Konate astus nurgalöögi olukorras karistusalas Ante Budimirile kanna peale ning Luka Modric realiseeris penalti, millele Mike Maignan sai küll käe vahele, kuid ei suutnud ära tõrjuda.

Esmakordselt pärast 2020. aastat väravata jäänud Prantsusmaa paikneb A-divisjoni esimese alagrupi põhjas ning on minetanud ka teoreetilise lootuse grupp võita.

Alagruppi juhib Taani, kes alistas esimese poolaja väravatest Austria 2:0. Joakim Maehle söödust avas ühe puutega skoori Jonas Wind, kes andis ise resultatiivse söödu teisele tabamusele, mille vormistas Andreas Skov Olsen. Teise värava olukorras tegi hea eeltöö ka Andreas Cornelius, hoides õhuduellis vastastega palli taanlaste valduses.

B-divisjonis mängis Island kaks korda eduseisu maha ja pidi leppima Iisraeli vastu 2:2 viigiga.