Reim: jalgpall on mäng, kus pead lõpuni võitlema

Kasper Elissaar pilt
Kasper Elissaar
Kasper Elissaar pilt Kasper Elissaar

Suduva (punases ja mustas) ei võideldnud lõpuni. Foto: Valdas Knyzelis/LFF.ltEile Balti liigas 0:3 kaotusseisu jäänud, ent kohtumise lõpus kaks väravat löönud ning tänu sellele veerandfinaali pääsenud Tallinna FC Flora peatreener Martin Reim usub, et neil oli eile päris palju õnne, kuid veel tähtsam oli lõpuni võitlemine.

"Me mängisime väga halva esimese poolaja. Me ei oodanud sellist stsenaariumit enne mängu, aga suutsime end teisel poolajal kokku võtta. Kui me realiseerisime penalti mõni minut enne kohtumise lõppu, andis see meile palju lisajõudu," lausus Reim Leedu jalgpalliliidu kodulehele.

Ja kuigi pärast Valeri Minkeneni 85. minuti penaltit oli Flora üldkokkuvõttes veel 3:4 kaotusseisus, ei antud alla ning kui Sergei Mošnikov kohtumise kolmandal lisaminutil värava lõi, pöördus õnn eestlaste õuele.

"Värav kohtumise lõpus oli meie jaoks suur hulk õnne, kuigi ka Suduval oli õnne skoorida Tallinnas. Täna mängisid nad paremini, aga jalgpall on selline mäng, kus sa pead lõpuni võitlema," sõnas Reim pärast ilmselt oma treenerikarjääri rõõmsaimat kaotust.

Suduva peatreener: meeskond ei võidelnud lõpuni

"Me suutsime mängu kaotada mõne minutiga. See ei ole see hooaeg esimest korda. Teisel poolajal oleksime võinud rohkem väravaid lüüa, aga suutsime need olukorrad realiseerimata jätta," kritiseeris Suduva peatreener Donatas Vencevicius oma meeste kehva realiseerimist.

Pärast Ricardas Biniušise teist ning meeskonna kolmandat väravat 48. minutil oli Suduval kahe mängu kokkuvõttes 4:2 eduseis ning oli näha, et mehed arvasid, et on omadega juba veerandfinaalis.

Vencevicius võttis kohtumise viimased minutid kokku järgnevalt: "Lõpus tegime vigu kaitses ja nad lõid penalti. Meeskond ei võidelnud lõpuni, vastased lõid värava pärast rikošetti ja me kaotasime."