2 Link kopeeritud

Rootsi noored said Itaalia üle vägeva võidu

Raul Ojassaar pilt
Raul Ojassaar

Juventuse poolkaitsja Stefano Sturaro teenis rumala punase kaardi. Foto: JuventusTšehhis jätkuval U-21 EM-il sai alustuseks väärt võidu kirja Rootsi, kes pidas vähemuses mängides vastu Itaaliale ning sai lõpuks 2:1 võidu.

Vahetult enne pooltunni täitumist Alexander Milosevici punase kaardi tõttu vähemusse ning Domenico Berardi penalti tõttu kaotusseisu jäänud rootslased ei andnud alla ning võitlesid endale 56. minutil välja viigivärava, mille autoriks märgiti John Guidetti.

80. minutil jäi Stefano Sturaro rumala eemaldamise tõttu kümnekesi ka Itaalia ning olukorra kasutasid rootslased enda kasuks ära, võttes Isaac Kiese Thelini 86. minuti penaltist endale kõik kolm punkti.

Teises sama alagrupi mängus alustas turniiri võidukalt Portugal, kes oli tulemusega 1:0 parem Inglismaast. Portugallaste võiduvärav kirjutati Joao Mario nimele.

Itaalia - Rootsi 1:2 (1:0)