3 Link kopeeritud

Sander Puri: oleksin pidanud selle palli sisse rammima

Ott Järvela, Larnaca
Sander Puri. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Sander Puri kahetses pärast Küprose käest Rahvuste liiga C-divisjoni väljalangemismängus saadud 0:2 kaotust raisku läinud 67. minuti võimalust.

Vaheajal vahetusest sekkunud Puril oli variant pall meetri pealt võrku lükata, kui see seal Erik Sorga pealelöögi ja Küprose väravavahi tõrje järel ripakil oli. Aga poolkaitsja ei saanud korralikku tabamust ja Küprose kaitse sai jaole. Eesti 1:2 värav jäi sündimata.

"Kõigepealt ma ei ulatanud hästi ja ei suutnud reageerida. Ei saanud vist täpselt aru, kus pall oli. Vastane tuli vahele. Kindlasti pidanuks sisse rammima selle palli," sõnas Puri.

Miks Eesti esitus igatpidi untsu läks? "Raske öelda. Kas me just passiivsed olime, aga nälga ja hasarti jäi väheks. Olime liiga ettevaatlikud. Vastased karistasid oma klassiga meid ära. Individuaalse meisterlikkusega lõid väravad. Teisel poolajal pakuti meile varianti mängu tagasi tulla, aga ei suutnud sellest kinni võtta.

Üks meeskond peab kaotama. Kahjuks olime need täna meie. Praegu on muidugi raske, aga tuleb selle aastaga tagasi C-divisjoni tõusta ja näidata väljakul, et see pole meie tase, kuhu nüüd langesime," rääkis Puri.

Luup peale | Teravust polnud, julgust polnud. Tohutult praaki tootnud Eesti vääris kaotust ja mudaliigat