Sappinen ja Käit pääsesid esmakordselt koos algrivistusse (Tenistelt nullimäng tugeva Rosenborgi vastu!)

Rasmus Voolaid pilt
Rasmus Voolaid

Rauno Sappinen ja Mattias Käit. Foto: NK Domžale Facebook

Viimased poolteist kuud klubikaaslased olnud Mattias Käit ja Rauno Sappinen pääsesid täna esmakordselt üheskoos Domžale algkoosseisu.

Domžale käis külas tiitli eest heitleval Mural ning eestlaste tähtpäev just kuigi hästi ei läinud. Mura võitis poolaja 1:0, mängu 3:0 ning tõusis 23 punktiga kolmandale kohale. Domžale jätkab 10 punktiga kaheksandal positsioonil. Käit sai kirja täismängu, Sappinen vahetati puhkama 74. minutil.

Norra kõrgliigas sai Taijo Teniste kirja 90 minutit ja kollase kaardi, kui Bergeni Brann võõrsil tugeva Rosenborgiga 0:0 viiki mängis. Rosenborg on 23. vooru järel 40 punktiga neljas, Brann 34 punktiga viies.