EESTLASED VÕÕRSIL
3 Link kopeeritud

Super! Anier skooris kolmandas mängus järjest ja aitas koduklubi võiduni (lisatud video!)

Martti Kallas pilt
Martti Kallas

Henri Anier. Foto: Muangthong United

Eesti koondise ründaja Henri Anier on Tai kõrgliigas korralikus hoos: sedapuhku panustas ta Muangthong Unitedi 2:0 võitu ühe väravaga.

Muangthongi vastaseks oli Police Tero nimeline võistkond. Eestlase koduklubi haaras juhtohjad enda kätte 24. minutil, kui skoori tegi poolkaitsja Teeraphol Yor-Yoey. Kuigi kohe teise poolaja alguses jäi Muangthong tänu väravavaht Somporn Yosi eemaldamisele kümnekesi, kasvatas Anier 65. minutil eduseisu kaheväravaliseks ning vormistas sellega lõpptulemuse.

Individuaalsest vaatevinklist vaadatuna on Anieril käsil igati korralik periood - kaheksas Muangthongi eest peetud mängus on ta teinud skoori neljal korral; neist väravatest kolm on sündinud viimases kolmes liigamängus.

Muangthong paikneb Tai kõrgliigas 16 meeskonna konkurentsis hetkel viiendal tabelireal.