USA ja Panama sammusid kindlalt Gold Cupi veerandfinaali

Martin Reinsalu pilt
Martin Reinsalu

Matt Miazga. Foto: psnfutbol.com
Gold Cupi B-alagrupis mängiti ära viimane voor, milles Clevelandis toimunud mängudes teenisid kindla 3:0 võidu USA ja Panama koondised.

USA meeskond asus Nicaragua vastu mängu juhtima 36. minutil, kui värava leidis üles Joe Corona. Teisel poolajal suurendas eduseisu Kelyn Rowe ning pärast Luis Copete 85. minuti punast kaarti kasutasid ameeriklased ülekaalu ära 88. minutil, kui värava lõi Londoni Chelsea hingekirja kuuluv keskkaitsja Matt Miazga.

Panama sai vastasseisus Martinique'iga oma esimese värava kirja 44. minutil, autoriks Michael Murillo. 60. minutil skooris Abdyel Arroyo ja seitse minutit hiljem vormistas lõppseisu Gabriel Torres.

USA ja Panama jäid mõlemad alagrupis võrdsete arvu punktide peale ja ka väravahate jäi samaks. Kuna ameeriklased suutsid lüüa kolme kohtumise peale seitse väravat Panama kuue vastu, siis seetõttu teenitigi välja esimene koht.

Veerandfinaali vastaseks sai Panama omale Costa Rica. USA läheb vastamisi Hondurase või El Salvadoriga ning see selgub peale C-alagrupi viimase vooru mänge.

Nicaragua - USA 0:3 (0:1)