15 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: lõviosa teisest poolajast üheksakesi mänginud United pigistas Viimsi vastu välja viigi

Soccernet.ee

Esiliiga suveräänne liider Nõmme United sai meistrivõistluste 29. voorus Viimsi vastu teise poolaja alguses kaks punast kaarti, kuid kannatas lõpuni ning teenis 0:0 viigiga väärt punkti.

Männiku staadionil peetud kohtumine oli üldjoontes võrdne, ent avapoolajal oli pisut teravam United. Kodumeeskonna üks paremaid väravašansse tekkis 28. minutil, mil tipuründaja Egert Õunapuu tõstis mänguvahendi väravavahist üle, kuid napilt parema posti kõrvalt mööda.

Kui väravaid ei löödud, siis poolaja teises pooles võeti kahe peale kokku kuus kollast. Need mängisid rolli vaheaja järel.

49. minutil kattis Läänelaid kehaga palli, aga virutas selle käigus Janar Toometile küünarnukiga vastu pead - järgnes teine kollane ja ühtlasi ka punane. United jäi ühemehelisse vähemusse. Kümnekesi palliti kaheksa minutit, siis sai Babou Cham sukeldumise eest oma teise kollase - United mängis alates 57. minutist üheksakesi. Lisaks Chamile said punase ka abitreenerid Randin Rande ja Nikita Brölin.

Viimsi ei suutnud ülekaalu ära kasutada, kohtumine lõppes väravateta. Punased kaardid lendasid ka pärast matši. Lõpuvile eel nõudsid nõmmekad Viimsi trahvikasti ääres viga, kuid seda nad ei saanud. Kõige innukamalt protesteeris Unitedi peatreener Vladimir Vassiljev, kes sai suupruukimise eest samuti punase. Peakohtunik Kevin Kaivoja eemaldas kokku viis nõmmekat.

United on 71 punktiga jätkuvalt Esiliiga liider. Teisel kohal seisvat Tallinna Flora duublit edestavad nad seitse vooru enne hooaja lõppu 14 punktiga, Viimsi jääb tabeli tipust 15 silma kaugusele.