8 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: Paide lõi Häckenile värava, aga enda võrgust võeti välja kuus palli

Soccernet.ee

Paide Linnameeskond alistus UEFA Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamängus võõrsil Rootsi kõrgliigaklubile BK Häcken 1:6.

Häcken haaras juhtohjad kuuendal minutil, kui täpne oli Romeo Amane. Sama mees lõi minut hiljem võõrustajate teise tabamuse. Pärast külma dušši ärkas Paide üles ja 32. minutil lõi Abdoulie Ceesay ühe värava tagasi, kuid riietusruumidesse suunduti Häckeni kaheväravalises eduseisus, sest Amour Layouni virutas palli Ebrima Jarju selja taha.

Teisel poolajal läks Häckeni rong veenvalt edasi ning Zeidane Inoussa, Jeremy Agbonifo ja Layouni tegid lõppskooriks 6:1 Rootsi klubi kasuks.

Kordusmängu peavad Paide ja Häcken järgmise nädala teisipäeval Tallinnas A. Le Coq Arenal. Paari võitja kohtub otsustavas eelringis FC Heidenheimiga (Saksamaa).

7. augustil kell 20.00 Göteborgis Bravida Arenal

BK Häcken - Paide Linnameeskond  6:1 (3:1)
5., 6. Romeo Amane, 35., 90+1. Amor Layouni, 64. Zeidane Inoussa, 89. Jeremy Agbonifo - 32. Abdoulie Ceesay

Hoiatused: 70. Srdan Hrstic - 59. Abdoulie Ceesay
Mänguolud: +21, vihmane ilm, kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajad: 2889
Peakohtunik: Danijar Sahhi
Abikohtunikud: Sergei Vasjutin, Samat Tergeusizov
Neljas kohtunik: Grigori Moskovtšenko (kõik Kasahstan)

Häcken: Peter Abrahamsson, Axel Lindahl (76. Jacob Laursen), Johan Hammar, Marius Lode, Adam Lundqvist, Mikkel Rygaard, Simon Gustafson (46. Julius Lindberg), Romeo Amane, Amor Layouni, Srdan Hrstic (71. Jeremy Agbonifo), Zeidane Inoussa.
Varus: Andreas Linde, Sebastian Banozic, Even Hovland, Jacob Laursen, Julius Lindberg, Pontus Dahbo, Filip Trpcevski, Jeremy Agbonifo, John Paul Dembe, Severin Nioule, Sigge Jansson.

Paide: Ebrima Jarju, Michael Lilander, Nikita Baranov, Joseph Saliste, Patrik Kristal (79. Mouhamed Gueye), Milan Delevic, Predrag Medic (46. Oskar Hõim), Robi Saarma (79. Siim Luts), Daniel Luts (70. Dimitri Jepihhin), Abdoulie Ceesay (62. Muhammed Suso), Henrik Ojamaa.
Varus: Mihkel Aksalu, Mattias Sapp, Gerdo Juhkam, Kristofer Piht, Andre Frolov, Mechini Gomis, Hindrek Ojamaa, Dimitri Jepihhin, Siim Luts, Muhammed Suso, Mouhamed Gueye, Oskar Hõim.

Tekstipõhine LIVE-ülekanne:

Stojkovic pani Soccernetile puid alla: äkki võidavad nüüd ka mängijad, mitte treener?
EESTI KLUBID EUROSARJAS

Paide kordas ajalugu. Kas nüüd lükatakse latt veel kõrgemale?

EESTI KLUBID EUROSARJAS 1

Stojkovic suurest kaotusest: me ei mänginud nii halvasti, aga kahjuks jääb inimestele meelde vaid tulemus