EESTLASED VÕÕRSIL

Vägev! Tamm alustas hooaega võidu toonud väravaga

Kasper Elissaar pilt
Kasper Elissaar

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm (28) tegi Ukraina kõrgliiga uuele hooajale ideaalse alguse, kui aitas väravaga oma koduklubi Tšernigivi Desna 3:1 võidule Luganski Zorja üle.

Desna jäi möödunud hooajal just Zorja selja taga neljandaks, ent nüüd saadi kiirelt väike revanš, kui värskelt alanud hooaja avavoorus kaotati koduväljakul küll avapoolaeg 0:1, aga siis teisel poolajal oma teed mindi.

Desna viigistas mänguseisu penaltist 57. minutil. 62. minutil lõi Tamm võõrustajad 2:1 ette ning lõppseis 3:1 vormistati veerand tundi enne normaala lõppu. Joonas Tamm tegi kaasa terve kohtumise.

Teise Eesti koondislase Mihkel Ainsalu võimalik debüüt Lvivi ridades lükkus täna edasi klubis puhkenud koroonapandeemia tõttu.

Vaata mängu tipphetki (Tamme värav alates 3:07):