Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves

Karol Mets (paremalt esimene) andis väravasöödu. Foto: Keystone / FCZ

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets säras Šveitsi kõrgliigas Žürichi 2:0 võidumängus Luzerni vastu väravasööduga. Mängu tipphetki näeb siit, Metsa väravasööt alates viiendast minutist.

Mets sekkus mängus vahetusest 75. minutil, kui Zürich oli võõral väljakul 1:0 eduseisus. Kolm minutit hiljem oli külalistel nurgalöök - horvaat Ante Coric andis tsenderduse esimese posti juurde, kus Mets suunas palli peaga tagumise posti juurde, kus omakorda itaallane Degnand Gnonto selle esimese puutega väravasse saatis. Zürich võitis mängu 2:0 ja suurendas edu meistrivõistlustel 13-punktiliseks.

Jaanuari alguses Zürichiga liitunud Mets on Šveitsi kõrgliigas mänginud neli kohtumist, neist kolm vahetusest ja üks algkoosseisus. See oli keskkaitsja esimene väravasööt uue koduklubi ridades, väravatearve on 28-aastasel eestlasel veel avamata.