Eesti rannakoondis jäi Poola vastu juba avakolmandikul 0:4 taha

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Eesti rannajalgpallikoondis sai oma Euroliiga A-divisjoni teises alagrupimängus teise kaotuse, jäädes alla Poolale 2:7. Eesti mõlemad väravad lõi Sander Lepik.

Poola läks juba esimesel kolmandikul 4:0 juhtima ja võitis kolmandiku 4:1. Teise perioodi järel oli poolakate eduseis 6:1. Kohtumise resultatiivseim oli nelja tabamusega Patryk Pietrasiak.

Eile 1:8 võõrustaja Portugalile kaotanud Eesti mängib oma kaks viimast alagrupimängu septembri alguses Itaalias, kus vastasteks on Šveits ja Prantsusmaa.

Peatreener: Aleksei Galkin

Kapten Marmor enne debüüti Euroliiga A-divisjonis: oleme ainus Euroopa kõrgeimal tasemel mängiv Eesti jalgpallikoondis!
RANNAJALGPALL 1

Eesti asus Euroliiga absoluutse valitseja vastu juhtima, kuid leppis siiski suure kaotusega