MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Lewandowski peab EM-i esimese mängu Hollandiga vahele jätma

Link kopeeritud
Soccernet.ee
Soccernet.ee

Robert Lewandowskit vaevab vigastus. Foto: Scanpix / ZUMA Press / Piotr Kucza

Poola koondise staarründaja Robert Lewandowski peab EM-finaalturniiri esimese mängu Hollandi vastu tagareievigastuse tõttu vahele jätma, vahendab ESPN.

FC Barcelona ründeäss Lewandowski tuli Poola koondise viimases ettevalmistusmängus Türgi vastu juba 33. minutil välja vahetada.

"Robertil on kerge vigastus, kuid [pühapäeval mängimine] ei tohiks olla probleem," ütles peatreener Michal Probierz esialgu. Pärast tänaseid uuringuid teatas aga koondise arst Jacek Jaroszewski, et pühapäevane kohtumine jääb Lewandowskil vahele. "Teeme kõik selleks, et Robert saaks mängida teises mängus Austria vastu," lisas Jaroszewski.

Poola võitis küll Türgit 2:1, kuid plaanideväliseid muudatusi tuli kokku teha kolm. Lisaks kapten Lewandowskile tabasid tervisemured ka avavärava löönud ründajat Karol Swiderskit ning kaitsjat Pawel Dawidowiczit. Arsti sõnul peaksid nii Swiderski kui ka Dawidowicz kolme-nelja päeva jooksul naasma täismahus treeningutele.

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Holland läheb EM-ile suure võiduga, aga ilma de Jongita
VÄLISMAA

Holland läheb EM-ile suure võiduga, aga ilma de Jongita

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK