Peremehed loovutasid juba esimeses mängus punkte

Ivar Lepik pilt
Ivar Lepik
Ivar Lepik

1:1 viik ameeriklaste peatreenerit Bruce Arenat ei rahulda. Foto: rsenreport.com

Ameerika Ühendriikides jätkuva Gold Cupi teisel mängupäeval jooksis väljakule ka üks turniiri suurfavoriite USA, leppides Panamaga 1:1 viiki.

Mitmete staaride puudumisel kasutatav eksperimenteeriv koosseis ei suutnud avapoolajal kuidagi Panamat ära suruda. Murrangu tõi teise poolaja alguses Inglismaal jalgpallihariduse saanud Dom Dwyer, kuid edu kestis vaid kümme minutit ja tabloo näitas taas viiginumbreid. Hilisemad katsed enam kummalegi poolele edu ei toonud.

Hoopis vägevama alguse tegi turniirile Martinique, lüües Nicaraguat 2:0 - mõlemale väravale tegi eeltöö Jeruusalemma Beitaris mängiv keskkaitsja Johan Audel. Alagrupiturniiri teises voorus kohtub Martinique USA-ga.

USA - Panama 1:1 (0:0)