MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

EM2024
Link kopeeritud

Pettunud Sloveenia peatreener: jalgpall võib olla julm

Link kopeeritud
Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt
Kris Ilves

Sloveenia peatreener Matjaž Kek. Foto: Scanpix / Fabrice Coffrini / AFP

Sloveenia jäi EM-il alagrupiturniiri teises voorus 90+5. minutil Serbia vastu võidust ilma ja pidi leppima 1:1 viigiga. Sloveenia peatreener Matjaž Kek oli mängu järel pettunud.

Sloveenia asus mängu 69. minutil Žan Karnicniki väravast juhtima, kuid ei pidanud eduseisus lõpuni vastu, sest Luka Jovic lõi 90+5. minutil nurgalöögist Serbia viigivärava. "Näitasime, et väärime siin olemist. Jalgpall võib olla julm, kuid olen kindel, et meeskond saab oma lunastuse. Teadsime, et Serbia on standardolukordades ohtlik. Võib-olla kaotasime keskendumise, aga olen sellele vaatamata mängijate üle uhke," vahendab Keki sõnu UEFA koduleht.

Sloveenial on kahe vooruga kirjas kaks punkti (1:1 viigid Taani ja Serbiaga) ning viimases voorus minnakse vastamisi tiitlinõudleja Inglismaaga. "Inglismaa on kindel soosik, nagu olid meie vastu ka Taani ja Serbia. Peame pead püsti selleks mänguks valmistuma," lausus Kek.

Serbia peatreener Dragan Stojkovic: "Me ei andnud kordagi alla, uskusime lõpuni. Tekitasime nii palju võimalusi, kuid ei suutnud 90 minuti jooksul skoorida. Me ei peatunud, sest ei tahtnud kaotusega leppida. Ja see tasus lõpuks ära."

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Memo | Serbia jättis viimase puutega 24 aastat püsinud ootuse keldririiulile marineerima
EM2024

Memo | Serbia jättis viimase puutega 24 aastat püsinud ootuse keldririiulile marineerima

Hispaania on Euroopa parim
Mis jääb meelde?
Ühe õnn, teise ebaõnn
Rekordid said löödud!
Vaatamist ja mõtlemist
Tasub vaadata
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid.

RISTNURK