EESTI MEESTE KOONDIS

Shein: peab olema väravale orienteeritud, muudmoodi ei saa

Erko Litvjakov, A. Le Coq Arena

Rocco Robert Shein tegi Aserbaidžaani vastu 1+1. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Aserbaidžaani vastu väravasöödu ja väravaga hiilanud Rocco Robert Shein rääkis pärast mängu, et täna tagas edu tugev meeskondlik esitus.

"Aserbaidžaan domineeris esimesed 20 minutit, vaikselt saime mängu sisse, lõime värava ära.
Kannatasime, nad said penaltist oma värava, aga kohe lõime vastu - see oli väga oluline.
Kaitses hea esitus, ründes karistasime ära," selgitas poolkaitsja.

Sheini sõnul oli Sinjavski värav esimese poolaja lõpus ülioluline, et teisele poolajale hea emotsiooniga peale minna. "Riietusruumi värav oli väga hea boost teisele poolajale vastuminekuks. Treenerid tegid taktika poole pealt mõned muudatused, millega saime neile hea pressi peale. Rahvas andis ka kindlasti energiat juurde."

Isikliku poole pealt jäi Shein oma esitusega rahule ja arvas, et väljakul kõrgemal mängimine sobib talle väga hästi. Debüütvärava osas oli mängumehe sõnul oluline väravale orienteeritus. "Peab olema väravale orienteeritud,  muudmoodi ei saa. Esimesed kaks võimalust läksid tribüünile, aga kolmanda puhul kõik klappis ja suutsin palli väravavahi selja taha saata."

Samuti rääkis 21-aastane poolkaitsja, et tänasele esitusele aitas kaasa hea minek koduklubis Dordrechtis. "Igal noormängijal on tähtis palju mänguminuteid saada, olen pea iga mäng 90 minutit mänginud. Alati on hea koondisesse tulla, kui mänguminutid ja -praktika klubis all. Enesekindlus on hea."

Järgmises mängus Rootsiga Shein Eesti koondist kollaste kaartide tõttu aidata ei saa, kuid sõnas, et teeb kõik endast oleneva, et meeskonnale toeks olla ja võidule aidata.

Henn ülikiirest vastuväravast: kombinatsioon õnnestus pareminigi kui trennis!

Fernando Santos: pidanuksime avapoolaja võitma 2:0. Eestit polnud esimese 35 minuti jooksul olemaski!