EESTI MEESTE KOONDIS
3 Link kopeeritud

LOE JÄRELE: Rootsi tegi esimesel poolajal Eestiga sotid selgeks (Palumets sai punase kaardi)

Soccernet.ee

Rootsi lõi Eestile avapoolajal kolm väravat. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondis kaotas Rahvuste liiga C-divisjonis võõrsil Rootsile 0:3. Kõik väravad löödi esimesel poolajal.

Rootsi asus mängu 30. minutil Viktor Gyökeresi väravast juhtima, Alexander Isak lisas 40. minutil teise ja Gyökeres 44. minutil kolmanda. Rootsi tegi esimesel poolajal kokku 22 pealelööki Eesti kolme vastu, raamidesse vastavalt seitse ja üks.

Kuigi teisel poolajal väravaid ei löödud, siis Rootsi domineeris mängu täielikult. Eesti jäi 62. minutil Kevor Palumets teise kollase kaardi ja eemaldamine järel kümnekesi väljakule. Eesti koondise debüüdi sai kirja vahetusest sekkunud Patrik Kristal.

Eesti koondise järgmine mäng Rahvuste liigas toimub 11. oktoobril Aserbaidžaani vastu ja neli päeva hiljem minnakse uuesti Rootsiga vastamisi. Mõlemad mängud toimuvad kodusel A. Le Coq Arenal. Praegu on Rootsil ja Slovakkial kirjas kuus punkti, Eestil ja Aserbaidžaanil punktiarve avamata.

VAR: Christian Dingert
AVAR: Patrick Hanslbauer (kõik Saksamaa)

Rootsi: Viktor Johansson, Gabriel Gudmundsson, Isak Hien, Alex Douglas, Ken Sema (63. Sebastian Nanasi), Dejan Kulusevski, Anton Saletros (84. Lucas Bergvall), Yasin Ayari (63. Jens Cajuste), Niclas Eliasson, Alexander Isak, Viktor Gyökeres (78. Anthony Elanga).
Varus: Jacob Zetterström, Kristoffer Nordfeldt, Linus Wahlqvist, Ludwig Augustinsson, Lucas Bergvall, Jens Cajuste, Gustaf Nilsson, Anthony Elanga, Carl Starfelt, Mattias Svanberg, Edvin Kurtulus, Sebastian Nanasi.

Eesti: Karl Jakob Hein, Michael Schjönning-Larsen (59. Artur Pikk), Karol Mets, Joonas Tamm, Maksim Paskotši, Vlasi Sinjavski (72. Patrik Kristal), Kevor Palumets, Rocco Robert Shein (59. Markus Poom), Martin Miller (83. Michael Lilander), Martin Vetkal, Rauno Sappinen (60. Alex Matthias Tamm).
Varus: Matvei Igonen, Karl Andre Vallner, Märten Kuusk, Artur Pikk, Mihkel Ainsalu, Robi Saarma, Daniil Kuraksin, Ioan Yakovlev, Alex Matthias Tamm, Patrik Kristal, Michael Lilander, Markus Poom.

EESTI MEESTE KOONDIS 15

SN Stockholmis | Henn: peame õppima, kuidas sellise vastasega päriselt-päriselt mängida

Debütant Patrik Kristal värskendas müstilise saatusega eestlase sajandivanust rekordit
EESTI MEESTE KOONDIS 4

Video ja galerii: Eesti koondis jäi Rootsi staaride pidurdamisega hätta

SN Stockholmis | Henn kergematest ja raskematest valikutest ehk Kristalist ja teatud ründajate puudusest
EESTI MEESTE KOONDIS 1

SN Stockholmis | Keerulises seisus sekkunud Kristal: pallivõitu Kulusevskilt on alati tore kaasa võtta!

SN Stockholmis | Kapten Mets: kahju, et mängupildi leidmine peab toimuma läbi punktimängude

SN Stockholmis | Mängukeelu saanud Palumets: täna-homme kurb, siis proovin end uuesti käima saada

Martti Kallas | Kelle õlule peaks kuuluma Eesti koondise vastutuskoorem?